Şimdi Ara

Satılık AKRacing Overture serisi gaming chair - Oyuncu koltuğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ocak 2018 ayında aldığım AKRacing markası Overture serisi oyuncu koltuğumu satıyorum. Sorunu ve sıkıntısı yoktur 180 derece yatılabilir. Koltuğun sıfır fiyatı Adore mobilya'da 2.400TL.

Maksimum kilo kapasitesi : 150 kg

Önerilen boy aralığı : 1.75 - 1.90

Manisa - İzmir içi teslim. (İzmir için kargo alıcıya aittir)

Fiyat : 1.450TL

Detay ve özellikler için AKRacing resmi sitesine bakabilirsiniz ;
    https://akracingeurope.eu/overture-series/

• Height adjustment – Set your desired height by using the lever underneath the chair.
    • Adjustable armrests – Adjustable height.
    • Backrest adjustment – Perfect for when you want to lay back and take a break from whatever you are doing!
    • Rocking function – The chair can be tilted up to 12-degrees, it also lockable in the upright position to prevent the chair from rocking.
    • High-quality materials – PU Leather that is both great-looking and easy to clean.
    • Class-4 gas lift – Durable for up to 150kg!
    • Durable wheels – Cool looking wheels that make it very easy to move the chair around.
    • Metal frame – A durable metal frame structure ensures durability for years to come!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MusashimaruKoyo -- 5 Temmuz 2019; 17:45:40 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Koltuk almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem; kesinlikle deri/suni deri koltuk almayın. Ben hata ettim DxRacer King serisi koltuğu aldım üstünde 15 dk'dan fazla oturamıyorum terden. Yakında sokağa atacam o derece mutsuzum koltuktan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.