Şimdi Ara

SATILIK AKASA VENOM 4002HP İŞLEMCİ SOĞUTUCU - GARANTİ - KUTU - FATURA - TAM APARATLI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Satın alma tarihi : 10/07/2018

Ürünümü i7 8700 işlemcide kullandım ve gerçekten çok başarılı.

Herhangi bir sorunu yada sıkıntısı yoktur. Kutusu-faturası ve tüm aparatları ile beraber satılıktır.

Takas ve pazarlık yoktur. Fiyat 100₺.

Hızlı iletişim: 0542 450 39 35

• am4 aparati varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Var hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yigitavsar kullanıcısına yanıt
    urunun satildigi sitelere baktim am4 destegi ile ilgili bisi goremedim ama am3 baglantisi stok sogutucu gibi mevcyt anakart uzerindeki braketlere yapiliyormus bu dogrultuda am4 uyacaginimi dusunuyorsunuz yoksa ayrica kit varmi varsa gorsel paylasabilurmisiniz.am4 montaj yapilinca fan yonu arka egzoz fanina bakacak sekilde montaj edebiliyormuyuz

• bu 12mm fanlımı 9mm fanlımı acaba ? bakındım ama 12mm heralde
  • 12 mm fanlı. Kutuda yazıyordu diye aklımda kalmış eve gidince bakarım hocam. Fan yönünü ayarlayabiliyorsunuz istediğiniz tarafa.

Edit: Am4 için ayrı bir aparat alınması gerekiyormuş. Desteklenen soketler AMD AM2/ AM3+/ FM1/ Intel 775//1151/1156/1155/1366/2011/2066

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitavsar -- 5 Kasım 2019; 8:38:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitavsar

12 mm fanlı. Kutuda yazıyordu diye aklımda kalmış eve gidince bakarım hocam. Fan yönünü ayarlayabiliyorsunuz istediğiniz tarafa.

Edit: Am4 için ayrı bir aparat alınması gerekiyormuş. Desteklenen soketler AMD AM2/ AM3+/ FM1/ Intel 775//1151/1156/1155/1366/2011/2066
    tesekkurler.uysaydi iyiydi

• Aynı üründen bende de var yaklaşık 20 gün önce 9900kf işlemci aldım soğutucu olarak aynı ürünü kullanıyorum işlemci pubg lite oyununda ultra ayarlarda sıcaklığı 38-42 dereceyi geçmiyor boşta ise 27-32 arası gezmekte

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.