Şimdi Ara

(((SATILIK - ACİLLLLLL)))Logitech QuickCam Fusion Webcam 1.3 Megapixel - //ANKARA//

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Herkeze merhabalar,

Elimde ki kullanmadığım Logitech webcam i satıyorum.Ürün 06.04.2007 tarihinde Ankara'dan smart teknolojiden alınmıştır.msn ve skype de arkadaşlarla görüntülü konuşmak için almıştım ama malesef dediklerimin hiçbiri gerçekleşmediğinden satmaya karar verdim.ürünü sadece 4 5 defa resim çekmek için kullanmıştım sonra oda bayınca dolaba kaldırdım.yaklaşık 3 yıldır dolabımda durmaktadır.kutusunu atmıştım bilmeden.garantisi bitti.faturası var sadece birde içinden çıkan cd si var.ürünün son güncel uptade ile 2.0 megapiksel resim çekme özelliği gelmişti yanlış hatırlamıyorsam en son.Ankara içi elden teslim.Ankara dışına önce havale sonra alıcı ödemeli kargo ile gönderebilirim.

Takas ve indirim düşünmüyorum.zaten fiyatı da makul tuttuğumu düşünüyorum.

Sıfır Fiyat :http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birim-logitech-quickcam-fusion-61676698/detay

İstediğim Fiyat : SATILDI

Görüntü sensör Tipi : CMOS
    Arabirim : usb
    Görüntü Çözünürlükleri : 1280 x 960 - 640 x 480
    Ses Desteği : Mikrofonlu
    Teknik Özellikler
    Saniyedeki Çekim Adeti : 30 Adet / Saniye
    Diğer Özellikleri
    Ek Özellikler : RightSound Teknolojisi - Video E-Mail

(((SATILIK - ACİLLLLLL)))Logitech QuickCam Fusion Webcam 1.3 Megapixel - //ANKARA//

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 19 Mart 2012; 11:33:26 >

• win 7 64 bit destekliyormu bu cam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: embayo

win 7 64 bit destekliyormu bu cam ?

evet hocam ben öyle kullanıyorum.xp,vista,win 7 32/64 bit de sorunsuz çalışıyor
  • webcam ramazandeveli nickli arkadaşa satılmıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.