Şimdi Ara

SATILIK ACİL UCUZ ACER NITRO 5 i5-9300h gtx 1650 ekran kartı 128 ssd 1tb hdd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK ACİL UCUZ ACER NITRO 5 i5-9300h gtx 1650 ekran kartı 128 ssd 1tb hdd

başlıktaki gibidir. istenilen bilgileri sağlarım. fiyatta karar vermedim teklifle gelin şaka gibi teklife cevap bile vermem.alalı 1 yıl oldu sadece oyun için kullanıldı mining veya overclock yapılmadı.batarya sıkınıtısı vardır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 5700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Hatay Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Başlığa ucuz yazmışsın, konu içeriğinde fiyat yok. Komik adamsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: duality2

Başlığa ucuz yazmışsın, konu içeriğinde fiyat yok. Komik adamsınız.

dediğim gibi fiyatta karar vermedim ama fahiş bir fiyat istemiyorum ucuza verecem

• 1000 lira farkla sadece 4 ay kullanılmış, daha güçlü işlemci ve ekran kartına sahip (10300h + gtx 1650ti), 144 hz ekranı olan ve batarya sıkıntısı olmayan Asus Tuf model hali hazırda forumda mevcut iken siz bu ürün için 6000 lirayı ''ucuz'' olarak nitelendiriyorsanız ya bu konularda hiç bilginiz yok, yada insanları bilgisiz sanıp bu durumu fırsata çevirme çabasındasınız. Fiyatınız pahalı efendim, hemde alternatif ürünlerin fiyatları göz önünde bulundurulduğunda çok pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

1000 lira farkla sadece 4 ay kullanılmış, daha güçlü işlemci ve ekran kartına sahip (10300h + gtx 1650ti), 144 hz ekranı olan ve batarya sıkıntısı olmayan Asus Tuf model hali hazırda forumda mevcut iken siz bu ürün için 6000 lirayı ''ucuz'' olarak nitelendiriyorsanız ya bu konularda hiç bilginiz yok, yada insanları bilgisiz sanıp bu durumu fırsata çevirme çabasındasınız. Fiyatınız pahalı efendim, hemde alternatif ürünlerin fiyatları göz önünde bulundurulduğunda çok pahalı

doğrudur görmedim, tercih meselesi, her zaman konuşulur bunlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.