Şimdi Ara

SATILIK UYGUN FİYAT ACER ASPİRE 3 A315-53G-33N0 (SATILMIŞTIR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILIK UYGUN FİYAT ACER ASPİRE 3 A315-53G-33N0 (SATILMIŞTIR)
    -Laptop Ocak 2020 hepsiburada.com'dan alındı.
    -Garantisi devam ediyor
    -Temiz ve az kullanıldı şuan hala sıfır gibi.Kozmetik olarakta herhangi bir kusuru bulunmuyor
    -Oyun açısından The Witcher 3 denedim. En yüksek çözünürlükte orta ayarlarda akıcı oynatıyor harici ekran kartı mx130 olduğu için.

-Ödeme olarak havale/eft sonra kargo şeklinde düşünüyorum.

-Aşağıdaki linkte özellikler yer alıyor. Yalnız bendeki Laptop ta 1tb hdd ile beraber 120 ssd de mevcut
    https://www.vatanbilgisayar.com/acer-a315-core-i3-7020u-2-3ghz-4gb-1tb-hdd-15-6-2gb-w10-notebook.html

-Not:Geçici bir süreliğine cihazın orjinal kutusu,garanti belgesi yani kısaca tüm kutu içeriği elimde değil arkadaşlar. Şuan başka bir şehirde ikamet ettiğim için sadece elimde laptop,şarj aleti,çantası ve faturası mevcut.
    Bu şekilde sağlam kargo yapıp göndereceğim.
    Kutu ve içeriği nisan ayında sonradan göndereceğim.(Bunun kargo ile gönderim ücreti bana ait) Bu konuda hiç bir sekilde lütfen endişeniz olmasın benim için bir şanssızlık oldu kutuyu yanımda getirmedim çünkü başka bir laptop geldi bize sonradan ve bunu satacağım hiç aklıma gelmedi. Daha önce birçok satış gerçekleştirdim hiçbirinde bir sorun olmadı referanslarım mevcut.

SATILIK UYGUN FİYAT ACER ASPİRE 3 A315-53G-33N0 (SATILMIŞTIR)SATILIK UYGUN FİYAT ACER ASPİRE 3 A315-53G-33N0 (SATILMIŞTIR)
    Fiyat : 2700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 21 Mart 2022 Satıldığı Şehir : Giresun, Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.