Şimdi Ara

satılık ac valhalla pc uplay hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Key/Gift #Uplay Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 satılık ac valhalla pc uplay hesabı

içinde ac valhalla olan çoklu uplay hesabı satılıktır.uplaye offline olarak girip sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.Fiyat 65 liradır

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 65 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ilgileniyorum pm atar mısınız

• E zaten 10,15 tl satılıyor bu hesaplar. Senin hesabının özelliği nedir ? Tam açıklarsan daha iyi olur ilan için.

https://www.itemsatis.com/uplay/assassins-creed-valhalla-offline-hesap-geforce-now-50485.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt

bu hesaplar sürekli değişiyor.mesela oyunu aldıktan sonra 2,3 günde bir hata veriyor sürekli yeni hesap vermeleri gerekiyor.benim uplay hesabında böyle bir durum yok istediğin kadar sende kalabilir hesap.ayrıca hesapta bonus oyunlar da var.ayrıca satın aldıktan sonra 10 saat içinde teslim edilir demiş verdiğin linkteki hesap için.ben hesabı aldıgımda anında mail ve şifresini almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurmer -- 20 Şubat 2021; 14:6:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gurmer

bu hesaplar sürekli değişiyor.mesela oyunu aldıktan sonra 2,3 günde bir hata veriyor sürekli yeni hesap vermeleri gerekiyor.benim uplay hesabında böyle bir durum yok istediğin kadar sende kalabilir hesap.ayrıca hesapta bonus oyunlar da var.ayrıca satın aldıktan sonra 10 saat içinde teslim edilir demiş verdiğin linkteki hesap için.ben hesabı aldıgımda anında mail ve şifresini almıştım.

Dostum o sadece bir örnekti. Benim orada örnek olarak belirtmem lazımdı benim hatam. Yani Senin sattın aldığın o hesapta Plati Ru gibi sitelerden ortalama 10-15 TL'ye alınıyor. Demek istediğim buydu. Hayırlı satışlar dilerim.

• demek istediğim zatren bu hocam.sizin 10/15 liraya aldıgınız rus hesaplarını nerdeyse 2 günde bir değiştirmeniz gerekiyor.benim sattıgım hesapta öyle bir sorun yok.offline olarak süresiz kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.