Şimdi Ara

[SATILIK] 9900K - GTX 1080 Tİ - VG248 - MSİ Z370 - 16GB RGB RAM - H500P - HX1200 - 970 EVO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
7.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EDİT: 22.09.2019 ÜRÜN FORUM DIŞINA SATILMIŞTIR.

HER ŞEY EKSİKSİZ OLARAK TASTAMAM GÖNDERİLECEKTİR.
    KUTULARI MEVCUT
    FATURALARI MEVCUT.
    HERHANGİ BİR KUSURLARI YOK.
    HEPSİNİN GARANTİSİ MEVCUT DEVAM EDİYOR.
    ZATEN ŞUBAT 2019 BAŞLARINDA ALINAN ÜRÜNLER.

BUGÜNÜN ŞARTLARINDA BU ÜRÜNLERİ SIFIR ALMAYA KALKSAK AŞAĞI YUKARI ***** TL CİVARI TUTUYOR.
    2.ELDE İSE YÜZEYSEL OLARAK İNCELEDİM AMA AYRI AYRI ALINDIĞI TAKTİRDE ***** TL ARASI TUTUYOR.
    Kİ BU DURUM BELKİ 4-5 KİŞİ BELKİ 7-8 KİŞİ İLE İRTİBAT VE AYRI AYRI KARGO DEMEK.

İSTEDİĞİM FİYAT: 13.999 TL'DİR

GEREKLİ AÇIKLAMALARINIZLA FİYAT TEKLİFLERİNDE BULUNABİLİRSİNİZ FAKAT LÜTFEN RİCA EDİYORUM MESAJ YOLUYLA İRTİBATA GEÇELİM.

FİYAT KONUSUNDA YORUM ATMAYINIZ RİCA EDİYORUM TEKRARDAN.

ÜRÜNÜ DENEYİP ALACAKSINIZ HERHANGİ BİR DİREKT GÖNDERİM YAPILMAYACAKTIR İKİMİZ İÇİN DE SAĞLIKLI OLMASI AÇISINDAN. GEREKİRSE GİDİŞ-GELİŞ BİLETİNİZİ %50 KARŞILARIM EVİMDE AĞIRLARIM GEREKEN NE VARSA BERABER YAPARIZ ONA GÖRE ALIRSINIZ.

REFERANSIM YOK AMA PM ATARSANIZ GEREKLİ BÜTÜN BİLGİLER VE REFERANSLAR SAĞLANACAKTIR.

FORUM ÜZERİNDEN ARKADAŞLARIM İLE İLETİŞİM KURUP DA GEREKLİ BİLGİYİ ALABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masarifane -- 22 Eylül 2019; 11:54:30 >

• PARÇA SATIŞI YAPABİLECEĞİM ÜRÜNLER:

EKRAN KARTI: MSİ SEA HAWK GTX 1080

2.Monitör: Asus PG248Q 180Hz

Diğerleri için herhangi ayrı satış düşünmüyorum.

Lütfen yorumlarınızı ve tekliflerinizi MESAJ yolu ile iletirseniz sevinirim.
  • DOBLO - CONNECT - CADDY TARZI ARKASI GENİŞ ARAÇLARLA TAKAS DÜŞÜNÜLEBİLİR ALTI-ÜSTÜ KONUŞULUR*

GAZİANTEP'TE BAKLAVA İÇİN FISTIK SATAN ARKADAŞLARIMIZ İLE TAKAS YAPABİLİRİM* ALTI-ÜSTÜ KONUŞULUR. PİYASA ACAYİP UÇTU ARTIK DEĞERLENDİRELİM BUNU :)

BAKLAVA İÇİN SADE TEREYAĞI İLE DE TAKAS OLABİLİR BU İŞLERLE İLGİLENEN ARKADAŞLAR VARSA BU ŞEKİLDE DE TAKAS DÜŞÜNÜLEBİLİR*

HAYIRLI SATIŞLARIMIZ OLSUN CÜMLEMİZİN*
  • Adam sistemi arabayla takas edebilirim diyor.
  • r3ally kullanıcısına yanıt
    ALTI-ÜSTÜ KONUŞULUR DİYOR BİDE
  • Bu sistemi bu halde tek bir kişinin alması ihtimali denizde kum aramak kadar düşük...

Monitörlerin en azından bir tanesini çıkarmak ya da benim görüşüm ikisini de ayrı ayrı satmanızın mantıklı, hızlı ve doğru olacağı yönünde...

17500 tl :) Parası olan için para değil tabi. Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin, beni de etmesin de bu kadar bilgisayara trilyonum olsa da harcamam herhalde :)

İyi satışlar.
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    Sistemi bozmadan bir iki parça çıkartılabilir fakat ayrı ayrı satış çok uğraştırıp ve birçok kişi ile iletişim kurmak demek olduğu için bir kişi ile muhattap olup sağ sağlim sistemi satmak düşüncesindeyim. Yoksa dediğinizde haklısınız. :)

Bende ha diyince almadım tabii parça parça elimde oldukça aldım. :) Amin cümlemizi. Herkesin zevki bir olmuyor haklısınız. :)

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. :)
  • Kasayı zaten bence de bozmayın da yan ürünler çok lüks. Kasa da lüks ama en azından bir albenisi var, çok da zevke göre toplanmış 1000 liraya alternatifi varken 5000 lira ödenmiş parçalar yok.

Atıyorum klavye 10 liraya da var , sizinki 500 lira ise, bunu sistemle satmak çok çok uygun bir fiyata vermedikçe zordur. Kasa dışında, monitör ve diğer çevre birimlerini tek tek satmak daha kolay ve maddi açıdan da sizin yararınıza olur. tek tek uğraşacaksınız gibi görünüyor. 17k parayı bir kişi çıkarıp çat diye bilgisayara verecekse o kişi bu forumda değildir zaten :) Kendiniz alır mıydınız , bence almazdınız, 3-5 daha ekleyip kendi adınıza faturalı alırsınız, şirket varsa vergiden düşersiniz vs. kişisel kullanım için zaten biraz lüks parçalar ve bir anda satılması gerçekleşirse ben benzer bir yorum yapmam bundan sonra hiç bir konuya :)

Bu arada 20k'ya sistem toplayıp da 50 liralık masada onu kullanmak olmamış, kasa monitör filan hepsi ağlıyodur şu an orda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 14 Mayıs 2018; 1:27:3 >

• hiickimse kullanıcısına yanıt
    Belki bir ilk olur hadi Bismillah :)
  • caps açık şekilde yazmışsınız hiç etik bir davraniş değil.
  • 2017 model bmw 530i excutive m paket aracla var takas edermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısınız bir yönden ama sadece biraz daha göze çarpması açısından yazdım. Bağırmak olarak algılanmasın lütfen. :)
  • Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    :) teşekkür ederim ona ihtiyacım yok.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masarifane

Haklısınız bir yönden ama sadece biraz daha göze çarpması açısından yazdım. Bağırmak olarak algılanmasın lütfen. :)
    üslup görgü kurallari gereği yabancı forumlarda,
    veya bir konuşma esnasında
    "caps açarak yazmak terbiyesizlik olarak kabul ediliyor hocam uyarmak istedim sadece".
  • Dediğim gibi haklısınız ama dikkat çekmesi amacıyla yazılmış bir durum. Yoksa bağırmak ya da terbiyesizlik yapmak açısından değil. Herkesten ÖZÜR DİLİYORUM böyle yazdığım için amma velakin böyle kalmasını şimdilik daha uygun buluyorum. Teşekkür ederim uyarınız için. :)
  • SADECE KASA VE ASUS MONİTÖR KALMIŞTIR. FİYAT ONA GÖRE DÜZELTİLMİŞTİR.
  • MONİTÖRSÜZ ALMAK İSTEYENLER OLURSA 10bin lira ile monitörsüz şekilde verebilirim sadece kasa.
  • hocam merhabalar elimde OMEN BY HP17-AN003NT laptop var ikinci el garantisi devam etmekte takas düşünür müsünüz?

isterseniz şöyle bir de link bırakayım size ;http://www.vatanbilgisayar.com/omen-by-hp17-an003nt-core-i7-7700hq-2-8ghz-32gb-1tb-512ssd-17-3-gtx1070-8gb-w10.html

Vatan'ın fiyatına pek takılmayın ürünün güncel sıfır fiyatı 14.000₺
  • Excramentum E kullanıcısına yanıt
    yorum özelden cevaplandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramin frekanslarını da yazar mısınız?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.