Şimdi Ara

SATİLİK 95 LİRALİK VATAN BİLGİSAYAR HEDİYE CEKİ!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar dun bi urun aldim indirimsiz etiket fiyatindan ve karsiliginda bu ceki verdiler eger indirimli alsaydim cek vermiyolardi 60 liralik bi indirimim oluyodu bende 20 lira kar ediyim diye 80 liraya satiyorum kargo aliciya aittir 1 ay kullanim suresi var istediginiz vatan bilgisayardan istediginiz urunu alabilirsiniz. 50 liralik bi urun alirsaniz ustune para iadesi yapmiyolarmis mesela 100 liralik urun aldiniz yada 200 ustune 5 yada 105 lira verirsiniz misal olarak. İyi forumlar...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam birşey soracağım diyelimki ben indirimli fiyatı 50 tl olan bir ürün alacağım indirimsiz fiyatı ise 70 tl diyelim.şimdi bu çeki kullanırken ne olursa olsun indirimsiz fiyatımı baz almalıyım ben? yani 70 tl yi mi baz almalıyım? eğer o fiyat baz alınacaksa sizden alacağımız çek bir işe yaramaz.çünkü mağazada %25 indirim olduğunda yine aynı şey olmuş olur.ha siz bana indirim yapmışsınız 20 tl,ha vatan bilgisayarın %25 lik indirimini yakalamışım o yapmış bana 20 tl indirim? yanlışmıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dizanteri

hocam birşey soracağım diyelimki ben indirimli fiyatı 50 tl olan bir ürün alacağım indirimsiz fiyatı ise 70 tl diyelim.şimdi bu çeki kullanırken ne olursa olsun indirimsiz fiyatımı baz almalıyım ben? yani 70 tl yi mi baz almalıyım? eğer o fiyat baz alınacaksa sizden alacağımız çek bir işe yaramaz.çünkü mağazada %25 indirim olduğunda yine aynı şey olmuş olur.ha siz bana indirim yapmışsınız 20 tl,ha vatan bilgisayarın %25 lik indirimini yakalamışım o yapmış bana 20 tl indirim? yanlışmıyım?

Hic bilgim yok o konuda eger arastirmaya kalkarsaniz burayada bilgiyi yazin sevinirim herkes faydalanmis olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

quote:

hocam birşey soracağım diyelimki ben indirimli fiyatı 50 tl olan bir ürün alacağım indirimsiz fiyatı ise 70 tl diyelim.şimdi bu çeki kullanırken ne olursa olsun indirimsiz fiyatımı baz almalıyım ben? yani 70 tl yi mi baz almalıyım? eğer o fiyat baz alınacaksa sizden alacağımız çek bir işe yaramaz.çünkü mağazada %25 indirim olduğunda yine aynı şey olmuş olur.ha siz bana indirim yapmışsınız 20 tl,ha vatan bilgisayarın %25 lik indirimini yakalamışım o yapmış bana 20 tl indirim? yanlışmıyım?

Hic bilgim yok o konuda eger arastirmaya kalkarsaniz burayada bilgiyi yazin sevinirim herkes faydalanmis olur :)

eğer bu çeki %30 çek kampanyasından aldıysanız %25 indirimli fiyatta kullanamıyorsunuz, indirimsiz fiyat üzerinden çek kullanabiliyorsunuz. bu durumda da bu fiyata satmak, en azından %25 indirimli dönemde mümkün gözükmüyor.
    bana da çek lazım da araştırdım ordan biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn991402

quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

quote:

eğer bu çeki %30 çek kampanyasından aldıysanız %25 indirimli fiyatta kullanamıyorsunuz, indirimsiz fiyat üzerinden çek kullanabiliyorsunuz. bu durumda da bu fiyata satmak, en azından %25 indirimli dönemde mümkün gözükmüyor.
    bana da çek lazım da araştırdım ordan biliyorum.

Tesekkur ederim bilgi icin bizde bekleyelim o zaman biraz daha :)))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.