Şimdi Ara

Satılık 8 TB Seagate Barracuda (ST8000DM004)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
6
Favori
5.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9.10.2018 de Türkiye'den alınmış 8 TB Seagate Barracuda(ST8000DM004) 5400 rpm disk satılıktır.
    HD antistatik torbası bile açılmamıştır. Faturası durmaktadır

İstediğim fiyat 1000 Tl dir
    Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Wolf -- 26 Temmuz 2019; 14:41:1 >

• 3.5 inç mı hocam harbi sağlammış iyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrimsoON6679

3.5 inç mı hocam harbi sağlammış iyi satışlar

Evet üstad 3.5
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

quote:

Orijinalden alıntı: CrimsoON6679

3.5 inç mı hocam harbi sağlammış iyi satışlar

Evet üstad 3.5

2022 Garanti baya iyiymiş valla
  • hd tune ile taranmış görüntüsünü alabilirmiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smrt_Sistem

hd tune ile taranmış görüntüsünü alabilirmiyiz.

üstad elimde diski bağlayıp bilgi alabilecegim bir alet yok ne yazık kı
  • Smrt_Sistem kullanıcısına yanıt
    2022'ye kadar garantisi olan harddiskin hd tune görüntüsü ne işe yarayacak yav zaten. Şu anki piyasaya göre de fiyat süper ötesi. black serisi müthiş pahalı.
  • Takas düşünür müsünüz ?
  • sadece satiş var hocam
  • 6 tb var bendede 600 e satıcamD
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

2022'ye kadar garantisi olan harddiskin hd tune görüntüsü ne işe yarayacak yav zaten. Şu anki piyasaya göre de fiyat süper ötesi. black serisi müthiş pahalı.
    "Garantisi olsun, bozuk olsa da olur" diyorsun yani? Hd-Tune veya benzeri program görüntüleri diskin şu an sağlam olduğunun kanıtı olacağından gayet doğal bir istek ...
  • Üstad öyle demiyorum HD tune ile testini yapacağım bir makinam yok üstüne üstlük 6 tb disk testi de süre olarak çok uzun. Ben ürünün arkasındayım alan arkadaş testi yapsın bozuk çıkarsa ve istemiyorsa diski geri alırım sıkıntı değil. Ürünün buraya koydum diyelim resimleri ile arkadaş aldı sıkıntı çıktı gidip ben resimleri koydum sağlamdı mı diyeceğim. Ben ürünün arkasında dururum garantisi olsun olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Wolf -- 13 Kasım 2018; 12:39:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Üstad öyle demiyorum HD tune ile testini yapacağım bir makinam yok üstüne üstlük 6 tb disk testi de süre olarak çok uzun. Ben ürünün arkasındayım alan arkadaş testi yapsın bozuk çıkarsa ve istemiyorsa diski geri alırım sıkıntı değil. Ürünün buraya koydum diyelim resimleri ile arkadaş aldı sıkıntı çıktı gidip ben resimleri koydum sağlamdı mı diyeceğim. Ben ürünün arkasında dururum garantisi olsun olmasın
    Lafım size değil yanlış anlamayın. Ben genel olarak kullanıcının böyle bir şeyi talep etmesinin gayet doğal olduğunu söylemek istedim.

Zira ürün size "sağlam" denerek gelir ama bildiğiniz üzre SSD dışında kalan mekanik HDD' ler hassastır. Siz farkında değilsinizdir de bozuktur, bozulmuştur. Ek olarak test etmeniz Benchmark işlemleri kadar uzun süren bir iş değildir ve test raporu saniyeler içerisinde karşınıza çıkar. Tabi illa ki HDD' yi Pc' ye bağlamanız gerekecek ve ancak bu işlem uzun sürebilir. Birde dediğiniz gibi bağlayacak Pc yoksa imkansız.

Satılık 8 TB Seagate Barracuda (ST8000DM004)

Bu raporu almam saniyeler sürdü : ). Neyse konu uzamasın, zaten "ürünün arkasındayım" demişsiniz. Hayırlı satışlar dilerim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

Lafım size değil yanlış anlamayın. Ben genel olarak kullanıcının böyle bir şeyi talep etmesinin gayet doğal olduğunu söylemek istedim.

Zira ürün size "sağlam" denerek gelir ama bildiğiniz üzre SSD dışında kalan mekanik HDD' ler hassastır. Siz farkında değilsinizdir de bozuktur, bozulmuştur. Ek olarak test etmeniz Benchmark işlemleri kadar uzun süren bir iş değildir ve test raporu saniyeler içerisinde karşınıza çıkar. Tabi illa ki HDD' yi Pc' ye bağlamanız gerekecek ve ancak bu işlem uzun sürebilir. Birde dediğiniz gibi bağlayacak Pc yoksa imkansız.

Bu raporu almam saniyeler sürdü : ). Neyse konu uzamasın, zaten "ürünün arkasındayım" demişsiniz. Hayırlı satışlar dilerim ...

Alıntıları Göster
    üstad şuan elimde notebook var usb den bağlayabilirim ama onun için çevirici almam lazım
    Çevirici ile usb'den doğru değerleri verir mi tam da bilmiyorum.
    Benim bahsettiğim yüzey testiydi uzun süre olarak

• quote:

üstad şuan elimde notebook var usb den bağlayabilirim ama onun için çevirici almam lazım
    Çevirici ile usb'den doğru değerleri verir mi tam da bilmiyorum.
    Benim bahsettiğim yüzey testiydi uzun süre olarak

Alıntıları Göster
    Anladım. Yersiz kalabalık etmeyeyim. Açıklamalarınız için teşekkürler ...
  • Üstad bu düz bir disk değil black disk ve sıfır disk fiyatlarını ben belirlemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayırlı satışlar dilerim.https://www.newegg.com/p/N82E16822183793 eğer yazdığınız kod dogru ise disk 5400 rpm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djduke

hayırlı satışlar dilerim.https://www.newegg.com/p/N82E16822183793 eğer yazdığınız kod dogru ise disk 5400 rpm.
    Haklısınız üstad
    İlanı da fiyatı da güncellemedim
  • PM
  • Bende bunun Pro olanı var. Güzel ürün, fiyat idare eder.

Her hangi bir sıkıntı çıkınca, ürünü direk Hollanda'ya gönderip, yenisini alabiliyorsunuz. Tabi garantisinin olması ve hatanın sizden kaynaklı olmaması gerekli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.