Şimdi Ara

Satılık 7 Digit Hesaplar [Stoklar Tükendi]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elimdeki 7 Digit hesapları satıyorum. Hesaplar orijinal email adresleriyle birlikte verilecektir. Steam'da 11-12 Yıllık Hizmet Süresi Badge'ine sahiptir (Hesabına göre değişmektedir).
    Profilleri oluşturulmamıştır ve nick geçmişi bulunmamaktadır. CS:GO alındığında 5 Yıllık Tecrübe Jetonu sahibi olacaksınız. Her hesabın içinde farklı oyun paketleri var, detayları aşağıda;

STEAM_0:0:17XX441
    Half-Life Platinum Pack (Half Life: Blue Shift, Half Life: Deathmatch Source, Opposing Force, Team Fortress Classic, Ricochet, Day of Defeat, Counter-Strike 1.6) + 1 Ocak 2004 Tarihli
    @Annkaa77 hocamıza satılmıştır (06.06.2016)

STEAM_0:1:8XXX390
    Half-Life 2 Retail Standard (Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Counter-Strike: Source)
    @Lu£ hocamıza satılmıştır (05.07.2016)

STEAM_0:0:8XX1721
    Valve Premier Pack (Half-Life, Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Opposing Force, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Ricochet, Team Fortress Classic)
    Half-Life 2 Retail Standard (Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Counter-Strike: Source)
    Satıldı

STEAM_0:0:8XX1828
    Half-Life Platinum Pack (Half Life: Blue Shift, Half Life: Deathmatch Source, Opposing Force, Team Fortress Classic, Ricochet, Day of Defeat, Counter-Strike 1.6)
    Satıldı

STEAM_0:1:8XX1293
    @krcc hocamıza satılmıştır (24.06.2016)

STEAM_0:1:8XX4763
    Condition Zero (Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes)
    @orhnctnr hocamıza satılmıştır (19.06.2016)

STEAM_0:0:8XX7531

STEAM_0:0:8XX7521
    Half-Life Platinum Pack (Half Life: Blue Shift, Half Life: Deathmatch Source, Opposing Force, Team Fortress Classic, Ricochet, Day of Defeat, Counter-Strike 1.6)
    @Osliloskop hocamıza satılmıştır (07.06.2016)

STEAM_0:1:8XX9815
    Condition Zero (Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes)
    @kayganz hocamıza satılmıştır (09.06.2016)

STEAM_0:1:8XX9705

STEAM_0:1:999XX83
    Boş Hesap, 6 Yıllık Badge
    @exatozsie hocamıza satılmıştır (19.06.2016)

STEAM_0:1:8X11496
    Boş Hesap + 8 Yıllık Altın Hizmet Badge

STEAM_0:1:8XX8557

STEAM_0:1:8---494 (İstek üzerine sansürlendi)
    @hakann07 hocamıza satılmıştır (18.07.2016)

STEAM_0:0:8XX1988

STEAM_0:0:17X351X
    Half-Life Platinum Pack (Half Life: Blue Shift, Half Life: Deathmatch Source, Opposing Force, Team Fortress Classic, Ricochet, Day of Defeat, Counter-Strike 1.6) + 1 Ocak 2004 Tarihli
    @berkan 197 hocamıza satılmıştır (24.06.2016)

STEAM_0:0:17X1982
    @olrayt hocamıza satılmıştır (28.06.2016)

STEAM_0:1:8X11996

STEAM_0:0:81XX249

STEAM_0:1:8X1X793

STEAM_0:1:8X11369
    @Lu£ hocamıza satılmıştır (08.07.2016)

STEAM_0:0:8X1X658
    @Windmark hocamıza satılmıştır (22.06.2016)

STEAM_0:1:8X1X55X
    @Lu£ hocamıza satılmıştır (08.07.2016)

STEAM_0:0:---0474
    Half-Life Platinum Pack (Half Life: Blue Shift, Half Life: Deathmatch Source, Opposing Force, Team Fortress Classic, Ricochet, Day of Defeat, Counter-Strike 1.6) + 26 Eki 2003 Tarihli
    @SilentSpiriT hocamıza satılmıştır (24.06.2016)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Eren- -- 12 Ağustos 2016; 5:40:56 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wox00 -- 14 Ağustos 2016; 17:45:16 >
  • pm gönderildi
  • nedir bunun olayı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

nedir bunun olayı hocam?

11-12 yıllık Steam hesapları. İlk mesajımda hesapların detaylarından bahsettim. Orada yazanlar hariç soracağınız bir şey olursa çekinmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • STEAM_0:0:8XX7521
    Half-Life Platinum Pack
    Fiyat: 25 TL

Etiketli hesap satın alınmıştır.Teşekkürler.
  • Hocam username sonu ....@yahoo.com ? mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHighLife

Hocam username sonu ....@yahoo.com ? mu acaba

http://forum.donanimhaber.com/m_116779581//tm.htm#116779581

Satılık 7 Digit Hesaplar [Stoklar Tükendi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amyfm -- 9 Haziran 2016; 0:01:42 >

• bana bi ulaşma şansın var mı mesaj atamıyorum sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayganz

bana bi ulaşma şansın var mı mesaj atamıyorum sana

Pm yolladım hocam.

@amyfm
    SS'i simage yaparsan iyi olur, böyle çok büyük olmuş. Bu mevzuyu LoL bölümünden hatırlar gibiyim. Arkadaş dolandırıcı mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Eren-

quote:

Orijinalden alıntı: kayganz

bana bi ulaşma şansın var mı mesaj atamıyorum sana

Pm yolladım hocam.

@amyfm
    SS'i simage yaparsan iyi olur, böyle çok büyük olmuş. Bu mevzuyu LoL bölümünden hatırlar gibiyim. Arkadaş dolandırıcı mıdır?

aynen.
  • üç adet cz li hesap alınmıştır teşekkür ederim
  • Hocam digit ne oluyor 2012 yılında açılan bi hesap kaç digittir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaimaN

Hocam digit ne oluyor 2012 yılında açılan bi hesap kaç digittir

Steam id'nin en son kısmında kaç tane rakam olduğunu sayacaksınız. 7 digit olup 2010 üyesi hesap bile gördüğüm için kaç digit olduğuna siz bakın. Profilinizi atarsanız yazarım

• quote:

quote:

Steam id'nin en son kısmında kaç tane rakam olduğunu sayacaksınız. 7 digit olup 2010 üyesi hesap bile gördüğüm için kaç digit olduğuna siz bakın. Profilinizi atarsanız yazarım

steamcommunity.com/id/fugitivee

hocam 7 digit olunca hesap daha korumali mi oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

steamcommunity.com/id/fugitivee

hocam 7 digit olunca hesap daha korumali mi oluyor

Sizin hesabınız 8 digit hocam. Koruma vb hiçbir alakası yok sadece eski üyelik olduğu için tercih ediliyor. Hemde cs'de jetonu var

• STEAM_0:1:8X11496
    Boş Hesap + 8 Yıllık Altın Hizmet Badge
    Fiyat: 8 TL
    Satılmadıysa talibim.
    Fiyat için özele gelebilir misiniz?
  • hocam tam aradygym hesaplardan var ve referansly birisiniz. pm attym
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Dexter

hocam tam aradygym hesaplardan var ve referansly birisiniz. pm attym

Pm cevapladım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.Dexter

hocam tam aradygym hesaplardan var ve referansly birisiniz. pm attym

Pm cevapladım

hocam bi özel mesaj atsanız acil diyorum be alıcam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.