Şimdi Ara

satılık 6310i EFSANE HALA ÇALIŞIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat
  • Toplam Okunma Süresi 21
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • deko1905 (6 mesaj) s_s64 (2 mesaj) elusive (1 mesaj) Hakan (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Nokia >> satılık 6310i EFSANE HALA ÇALIŞIYOR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2946 Mesaj
    Referanslar: 41

Katılım Zamanı
    06 Aralık 2007

Konu Sahibine Özel
    çok temiz desem inanmazsınız ama gerçekten temiz
    sarzı 3 gün gidiyor daha doğrusu ben yarıda tekrar sarz ediyorum
    pimpirikliyim:) kasasında azda olsa ufak deforme var ama sinir bozmaz

100 tl pazarlık yok sarzı pili herşeyi orjin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deko1905 -- 11 Mayıs 2009; 17:34:23 >

|
    |
    Bir yolun varsa gidilecek sona bırakma... Bir sözün varsa dilden yüreğe hiç susma... Görmen gerekiyorsa birini git yanına... Okşaman gereken biryürek varsa esirgeme elini... Hayat çok zalim... An gelir... elini...gözünü... yolunu... yüreğini... alır senden... o zaman ...istesende......dokunamaz...... göremez... gidemez... söyleyemez olursun....! KEŞKELERE KALMA!!!!
  • Yarbay
    3340 Mesaj
    Referanslar: 50

Katılım Zamanı
    12 Haziran 2008

Durum
    Forumda değil

1 Not
    6310i mi yoksa efsane v3i mi??
    |
    |

Katılım Zamanı
    06 Aralık 2007

Konu Sahibine Özel
    ikiside sayılırda neyin peşindesin illa yazı yazmanmı lazım
    |
    |
    Bir yolun varsa gidilecek sona bırakma... Bir sözün varsa dilden yüreğe hiç susma... Görmen gerekiyorsa birini git yanına... Okşaman gereken biryürek varsa esirgeme elini... Hayat çok zalim... An gelir... elini...gözünü... yolunu... yüreğini... alır senden... o zaman ...istesende......dokunamaz...... göremez... gidemez... söyleyemez olursun....! KEŞKELERE KALMA!!!!
  • Yarbay
    3340 Mesaj
    Referanslar: 50

Katılım Zamanı
    12 Haziran 2008

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orjinalden alıntı: deko1905

6310i pesindeyim valla :) ama girip v3i gorunce bir anda şok oldum yani ondan yazdim
    |
    |

Katılım Zamanı
    06 Aralık 2007

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: s_s64

quote:

Orjinalden alıntı: deko1905

6310i pesindeyim valla :) ama girip v3i gorunce bir anda şok oldum yani ondan yazdim

verelim ozaman sana cihazı
    |
    |
  • Binbaşı
    1760 Mesaj
    Referanslar: 84

Katılım Zamanı
    09 Mayıs 2006

Durum
    Forumda değil

piyası temiz olanları 75 tl ortalama bir rakamla satılan 6310i için 100 tl fiyatınız yüksek. istediğiniz fiyatı verebilirsiniz tabi. fiyatınızı gözden geçirmenizde fayda var.iyi satışlar...
    |
    |

Facebook Sayfamız İçin Tıklayınız
  • Yarbay
    2946 Mesaj

Katılım Zamanı
    06 Aralık 2007

Konu Sahibine Özel
    elusive
    seni şimdi hatırladım burda malı başkası alıcaktı parasını ben vericektim sattım
    diye bize yorum yaptırıp referans aldın sonrada kardeşim satmış suya yatmış
    modeli yaptın bide sayfama yazıyorsun bu ne pişkinlik sen önce verdiğin sözün
    lafın arkasında ol sonra sayfalara yaz
    |
    |
  • Binbaşı
    1102 Mesaj
    Referanslar: 37

Katılım Zamanı
    06 Haziran 2005

@deko1905

8800 Carbon Arte için mi acaba bu dedikleriniz?
    |
    |
    Alışveriş Yaptıklarım: ozden, FATALIST, eozen81, inshroud, okanakkoyun, SCORPION07, kendinibil, MertSener, juniouremre, magicboyguccino, dr.amon, evrenel, said007, tamerce06, pence46, gokunal, gøød chãrlotté(x2), brk_ertk, PesimistChe(∞), disasterx, GuNSTuR, Evren, smela, cagdasoneren(x3), gokhan1903bjk, murat23, Screammm, decxal, san_jose, X-GeN, unyeee, enmisafir, cnbsr, eahmet, tb2crz, gidakontrol, sarin, efee09(x2), fifa_05, seko2001, Godet, ozgur_erdogan, Miharbi, @mc@bey, serden, Tears For Fears, Ceyhun, stifflers C.apture, zerogs, cydonia, biolog_hakan, manoth, musiclover, akin081, fener87, ulashh1907, esrayp, emevi, eL1te(∞), akdogan54, hobbs, babadagi, celikhalit8, X, hekimoglu19, Cornomer, yy722, seth_06, OznB, uaral, Serkan2060, ıspanak, laststate, Spyc0mpil3, blackkedi, Hızırbey(x2), uffuk, blackkedi, heper_atilla, ax(x2), phys, bytepire, dimitradon, toyyl, emperorkhan, adam06, p_r_o_t, legalismet, Solid State Disk, emre_81, Buzmavili, Orqun06, fernsehn, serhat1971
  • Yarbay
    2946 Mesaj

Katılım Zamanı
    06 Aralık 2007

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: HaKaN18

@deko1905

8800 Carbon Arte için mi acaba bu dedikleriniz?

nasıl yani arkadaşım?????
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
bankalar.org
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.