Şimdi Ara

-SATILDI- PS4 PRO + 2 adet DS4 v2 KOL + Sony DS4 Şarj Standı + FİFA20 4000 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
3.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 -SATILDI- PS4 PRO + 2 adet DS4 v2 KOL + Sony DS4 Şarj Standı + FİFA20 4000 TL
    bukalemuns nickli forum üyemize satılmıştır konu kilit.

Cihazım satılıktır. 6 ay önce MediaMark tan satın aldım. Kutusu garantisi her şeyi mevcuttur. Tertemizdir. İkinci kolu 3 ay önce yine mediamarkttan satın aldım. Konsolun rengi jet siyah.

Ne konsolda ne ds4 lerde ne de ds4 şarj standında en ufak bir çizik dahi yok. Tüm ürünlerim sıfırdan farksızdır. Koyun kutularına sıfır diye satın öyle ürünlerdir. İki kol da siyah renktir.

Gönderim İçeriği: PS4 PRO + FULL KUTU İÇERİĞİ + 2 adet DS4 V2 Kol + Sony DS4 ikili şarj standı + Kutulu Fifa20

2x2 4 analogtada koruyucu başlık takılıdır.

Cihazın Serisi: CUH-7216B
    Kapasite: 1 TB

Hepsinin kutuları,faturaları,garantileri mevcut.

Fiyat: 4000 TL dir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Önce ücret sonra kargo şeklinde çalışıyorum. Profilim,referanslarım,yaptığım satışlar açıktır inceleyebilirsiniz.

Fiyat en son fiyattır. Fiyatı gayet makul tuttum indirim,pazarlık gibi isteklerde lütfen bulunmayınız.

Güncel piyasadan haberi olmayanlar ve ucuza al-pahalıya sat yapan ölücü arkadaşlar ilanımdan uzak dursunlar.

Ürün ayırtma,bekletme gibi olay yapmıyorum. İlk taliplisine, ücreti ilk gönderen kişiye satılacaktır.

** Laptop ile takas olur, laptop teklifleriniz değerlendirilir.

bukalemuns nickli forum üyemize satılmıştır konu kilit.
    Fiyat : 4000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 18 Aralık 2021 Satıldığı Şehir : Tekirdağ Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 6 Nisan 2020; 14:13:17 >
  • satmayı düşünmüyor musunuz ?
  • Satış devam ediyor.
  • İstanbul da elden alma şansım varsa nakit 4000 verebilirim düşünürseniz görüşelim 0555 366 55 03

• ** Laptop ile takas olur, laptop teklifleriniz değerlendirilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 26 Nisan 2020; 12:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

İstanbul da elden alma şansım varsa nakit 4000 verebilirim düşünürseniz görüşelim 0555 366 55 03
    Teklifimi 3500 olarak güncelliyorum

• Yani toplam kaç joystick var hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.