Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILIK 50004 siyah kasa çipli.......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> SATILIK 50004 siyah kasa çipli.......
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4154 Mesaj
    Referanslar: 109

Katılım Zamanı
    04 Ağustos 2005

Durum
    Forumda değil

50004 model 2 kol chipli oyunları varr 275 ytl.. batıkent ankara Carrefour'da elden teslim...ank elden tercihimdir... 0537 711 49 42

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 19 Mart 2006; 22:17:20 >

|
    |

Katılım Zamanı
    02 Mayıs 2004

Durum
    Forumda değil

Selamlar dostum,ps2'nin çipinin modeli nedir..? Benim evde çekeceğim dvd oyunları oynatır mı..?
    |
    |
    Alışveriş Yaptıklarım : vitro , OnKaPLaN , stuka , wish_todesengel88 , seres76 , Helper , Nasty! , dragonstory , selchuk_ , isocob , konsey , Buzmavili , lionheart_wta , imuratk , historical , Kharia , ardagame , mhyen , dreamoon , yarasa38 , boracanon , cici , resE , pSyCo , teamgsi , onurbass , resqect , DjiNN , emre_81 , playstation.2 , Ef®uZ , gookhaann84 , mhyen , smooth23 , ıspanak , msogut , manovar , ermanadar , Khalkedon Elektronik , ömerözkan , Aycan. , rebellion , harmonyoa , feckless , uur1 , Diabelica , okan , KARATAHTA , Cose Turche , talanas , bodyman700 , AnFoU , DXM06 , uuuuuuuuuuu , shearforce , madozan , therar , hunter26 , aoktar , Cold , baranel , .:BBR:. , dustnbones , decxal , gauzzell , levent06y , baycocophoenix , VISION , rockthat1 , NoFeaR1984 , Devil01 , seridari , dj gamer , emre.s43 , ilkbilir , Fatz , buckethead® , EMIN3M , SertyAdams , burnjaco , RIDANES , sergeant_sebastian , kingpinn , sonatman , MODERNWAR 2 , Phibes , AnFoU , Salvatuon , sacreddagger , R.Rondo9 , Dennistr , Nuri... , BeyazBüyü , sardemir , musetic , .GoGoRa. , Avalonn , hodonozko

Tavsiye Etmediklerim : şamşum , mehmetozkan83 , NeoStar (Dolandırıcı) (Adı Erdinç Kızılçeşme)
  • Yarbay
    4154 Mesaj
    Referanslar: 109

Katılım Zamanı
    04 Ağustos 2005

Durum
    Forumda değil

Evde çektiğin DVD'leri getirr açarrr Mesiah çipliii
    |
    |
    15 Mart 2006

Durum
    Forumda değil

ben de ankaradayım 275 cok dedin pazarlık payın yokmu? msn: muzaffersezen@hotmail.com
    memory card varmı
    kollar orjinal mi??
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,230
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.