Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık 4 adet Pegasus Yurt içi bilet kodu

0
Cevap
0
Favori
71
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Uçak #Pegasus
Giriş
    2084 Mesaj
    Katılım Zamanı
    19 Ekim 2003

Durum
    Forumda değil

Pegasusun 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava kampanyasından kazanılmış 4 adet bilet kodu tanesi 50TL'den satılıktır. Bedava Bilet en erken 10 gün sonrasındaki uçuşlar için düzenlenebilir. Yani bugün kullanacak olursanız 18 Mart - 26 Mart arası için kullanılabilir. Kodların tamamı satılmadan kodlar gönderilmeyecektir. Yarın son gündür. Alan olmazsa kendim kullanacağım. Yarın itibarı ile kendim kullanamazsam tekrar satışa çıkarılacaktır.

Detaylar için:https://www.flypgs.com/kampanyalar/1-bilet-alana-1-bilet-bedava
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |
    Şimdiye kadar alışveriş yaptıklarım: Java, Yılmazeest, Samuray_, treach, kalpakci, Resident, hercul, Arbiter, hasli, GÖKAY, xtrmBarbar, LtPowell, Daywalkerr, delibash2002, coyotes, pSyCo, emre_yilmaz, Speedbuster07, Descountry, m134, kashgar, RuleaLL, sanyo, someone74, iori_yagami, rabesantrata, peacemaker, colossol, jacktheripper, yurt, Rottweiler, HaRdWaReMaNiaC, Dinçer, Viredox, rialto, nucro, enderc, Fistan, operaciumut, Zafer666, Albatros, bitkinjön, ALPelektronic, SlyAllen, Martin Mystere, TAG Heuer, mus_efe, SkyStar37,sbasol1981, teme, çaresiz, **cleverboy**, RaceDoctor, Cenk Manisalı, reLo, mahony99, fredycrouger, huso, bdalkiran, cowboy, serqanz, ahmetdemir, mehmet500, hederahelix, goztepeli_TR ....
    !!!Benimle alışverişi olan arkadaşlar tıklasınlar lütfen:"Bugüne Kadar Olan Alışverişlerim"!!!

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
son dakika
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.