Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[SATILIK] 3 AYLIK G29 PEDAL(sanırım g27 uyumlu), DİREKSİYON SİMİDİ VE KARTI(modifiye için çok uygun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
2
Favori
2.344
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsol aksesuarları >> Xbox >> Playstation >> [SATILIK] 3 AYLIK G29 PEDAL(sanırım g27 uyumlu), DİREKSİYON SİMİDİ VE KARTI(modifiye için çok uygun)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    560 Mesaj
    Referanslar: 76

Katılım Zamanı
    28 Aralık 2007

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 ay önce g29 set almıştım. Arızalandı(direksiyonun motorunda arıza oldu). Pedal setinde hiç bir problem yoktur. Taktığınız anda kulllanıma hazırdır. Direksiyon simidi, direksiyon üzerindeki anakart, f1 şanzıman vites kulakları yedek parça oarak kullanılabilir(youtube da direksiyona modifiye yapan bir arkadaş görmüştüm,kendi cihazınıza zarar vermeden bununla yapabilirsiniz). Bahsettiğim videoyu seyretmek için buraya tıklayınız. Pedal için istediğim fiyat 500 Türk Lirasıdır. Ayrıca setin orjinal kutusu da tertemiz durmaktadır. İstendiği takdirde kutu ile birlikte teslim edilebilir.(kargo ile alacaksanız ücrette sıkıntı olabilir) Diğer parçalar için biraz araştırma yaptım ama,bu parçaları satan kimseye rastlamadım, o yüzden kendimce fiyat belirtmeye çalıştım.
    Direksiyon simidi için 250 lira, anakart için 150 lira düşünüyorum. Fotoğrafları aşağıda mesaj olarak tek tek ekleyeceğim. Ürünler pazarlığa açıktır(direksiyon simidi ve anakart), çünkü tam fiyat ben de bilmiyorum. Belki pahalı fiyat vermişimdir,belki çok ucuz vermişimdir. Konuşur anlaşırız.

ekleme: Arkadaşlar, aşağıda attığım ekran görüntüsündeki dh kullanıcısının kafa yapısında olan arkadaşlar,lütfen benimle iletişime geçmesin. Edepsizliğin lüzumu yok.2007 yılından beri buradayım,bugüne kadar kimseye böyle gevşek bir şekilde mesaj atmadım. Bu kullanıcıyı da yönetime bildirdim. Bu ilanımdaki söz konusu pedal, şu hareketlerden dolayı kesinlikle indirime girmeyecektir. İyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 1 Ağustos 2018; 13:16:39 >

|
    |

• Yüzbaşı
    560 Mesaj

Katılım Zamanı
    28 Aralık 2007

Durum
    Forumda değil

|
    |

• Yüzbaşı
    560 Mesaj

Katılım Zamanı
    28 Aralık 2007

Durum
    Forumda değil

|
    |
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    24 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

gövde içindeki anakart duruyor mu?

Katılım Zamanı
    28 Aralık 2007

Durum
    Forumda değil

motorların,giriş kablolarının vs bağlantı yapıldığı dikdörtgen şeklindeki kartı soruyorsanız, hayır
    |
    |
    ilkercom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Katılım Zamanı
    13 Temmuz 2017

Durum
    Forumda değil

Dıreksıyon kısmı kasası satar mısını acaba fıyat ne olur son ? Boş kasa lazım sadece
    13 Temmuz 2017

Durum
    Forumda değil

yada sadece o on ızgara kısmıda olu araba onune benzeyen parça
    |
    |
    Burak_5562 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    22 Ocak 2019

Durum
    Forumda değil

Ürünler güncel midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Katılım Zamanı
    27 Mart 2011

Durum
    Forumda değil

pedallar icin takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
google reklamları
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.