Şimdi Ara

Satılık 2x256 Kingston Hyperx BH5,EA Su soğutma,512 DDR400 ve SDRAMler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 adet Kingston HyperX 3500 256 mb(0250 ve 0251 üretimi) dual olarak 3.7v ile 268(DDR 536 mhz) 2-2-2-0 yapıyorlar.Kendi orjinal heatspreaderları ile.Orjinal kutularıyla.İstediğim fiyat 170 ytl [Rezerve]

Ram testi DFI NF4 Board+sandiego 3700 ile yapılmıştır,aktif soğutma gereklidir.

Super pi resmi ekte..
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    EA Su soğutma Vga/northbridge bloklu[İkisi aynı bloktur aparatları değişiktir],9800,x800,x850 için montaj aparatlı ,başka vga yada cpuya takmak isteyen uygun aparatı[cüzi bir paraya] Erginates'ten satın alıp istediği vgaya/cpuya takabilir,piyasada satılan cpu bloklardan alınıp istenilen cpuyla kullanılabilir.Radyatörlüdür.Bloksuz satış olmaz,en azından vga bloğu mutlaka beraber satılacaktır.

EDIT : Isteyene cpu bloğuda verebilirim,elimde waterboxın cpu bloğu var,fiyat o blokla beraber 185 ytl.
    130 ytl
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

Ufak pazarlık olur.Mersin ve İst. Anadolu yakasına elden teslim,diğer yerlere kargoyla yollanır.Ptt havalesi bana uymaz.

Takas yaparım,ramler ve soğutmayı beraber alana 270 ytl son fiyat olur.(sadece vga blokla)

----------------------------------------------------------------------------------
    2 adet 64 mb sdram pc 100 2si 23 ytl

1 adet 128 mb sdram pc100 23 ytl
    ----------------------------------------------------------------------
    512 mb Twinmos DDR 400 Ram ,Garantiden değişti,ram sıfır,kutusu dahi açılmadı,ömür boyu garantili pazarlıksız CADT 65 ytl[İst. göztepe elden teslim imkanı var,kadıköy ve mersin elden teslim bundada geçerli][Rezerve]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesker -- 8 Ağustos 2005, 17:36:07 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• cpu bloğu tek satmayı düşünürsen ben almak istiyorum.pm atarsan sevinirim
  • Cpu bloğu tek başına satmayı düşünmüyorum,eğer mevcut vga bloklu sistem satılırsa sana haber veririm.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.