Şimdi Ara

Satılık 2x2 4gb 2000mhz CL7 Muskhin 3D Mark Vantage hediye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
9
Favori
48.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Duna

Bende bugün 2x2 ocz platinum 5-5-5-18 1066 mhz bu ürünü almış bulunuyorum. Şu anda kargolanıyor. Gerçekten böyle dürüst, hoş sohbet ve hızlı bir satıcı bulmak çok zor. Güvenilirliğini resmen tavırlarıyla hissettiriyor. Ürün gelmeden sorunsuz çıkacağından eminim. Teşekkürler.

07.05.2009: dün kargo yapıldı. Bugün paket elime ulaştı. Gerçekten hayatımda gördüğüm en mükemmel kargolamaydı. Harika bir paket içinde geliyor. Ellerinize sağlık.

paketlerim hep güvenlidir güle güle kullanın
  • 1 adet Ö.M.
  • pm
  • PM!!
  • böyle satıcıda tebrik edilir açıkcası
  • quote:

Orjinalden alıntı: komando57

böyle satıcıda tebrik edilir açıkcası

teşekkürler :)
  • G.Skill ramler benımdır sagolasın psy! :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Evren

G.Skill ramler benımdır sagolasın psy! :D

güle güle kullanın hocam yarin ulaşinca yorumunuzu beklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pSy! -- 21 Mayıs 2009; 0:52:02 >
  • Cok sagolasın hocam aldım gayet guzel calısıyor cok tesekkurler
  • pm attım.
  • ram denilince artık aklıma gelen ilk isim oldun uygun fiyatların ve iyi niyetinle ali kardeşim.

güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Çağlacım, hayırlı satışlar tekrardan. Senden aldığım PSU'nun garantisi var mıydı? Faturasını yollamışmıydın bana hatırlamıyorum, 1 yıl oldu alalı mereti.

Tekrardan hayırlı satışlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

Corsair USB belleklerin okuma yazma hızı ne kadar ? Belki 8 GB alabilirim

Halen 8 GB bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnacoN

Çağlacım, hayırlı satışlar tekrardan. Senden aldığım PSU'nun garantisi var mıydı? Faturasını yollamışmıydın bana hatırlamıyorum, 1 yıl oldu alalı mereti.

Tekrardan hayırlı satışlar...

İlkerim var kadesim hb garantili psu :) yolladım faturayida bak biyerlerde dir :D

@kyorhan dostum valla 8 gb gelmior hic uygun fiyata :(
  • pm...
  • @pSy! arkadaşımız gerçekten harika bi insandır. dürüst, güvenilir, yardımsever, ve en önemlisi İNSAN, hani adam gibi adam derler ya öle işte...

Bu düşüncelerimin nereden kaynaklandıgını merak edenler olursa , onlara da cevap olarak kısaca yazayım. @pSy! arkadaşım daha hiç tanışmadan sormadan soruşturmadan bana, bnm için çok önemli bi konuda yardım etmeyi kabul etmiş, ve bu konuda inanılmaz yardımı olmuştur bana. Bi an bile desteğini esirgememiştir. Bunu yapabilecek insanlar çok nadirdir. Gerçekten harika bi insandır kendileri..

Buradan da kendisine tekrar teşekkürler etmek ve böyle bi karaktere sahip oldugu için tebrik etmek istiyorum.

Bugüne kadar @pSy! arkadaşımızdan ürün satın alanlar ve bundan sonra alacak arkadaşlarımız hiç çekinmeden, gönül rahatlığıyla her zaman kendisiyle alış-veriş yapabilirler. Sonuna kadar güvenebileceğim bi arkadaşımdır...

• Bende arkadaşımızdan şu an kullandığım G.Skill'leri aldım. Çok güzel bir alışveriş oldu. Hazırladığı paket ile Ptt memurları 90dk maç yapsa yine sağlam gelir kargonuz emin olun. Çok teşekkür ederim dostum. Görüşmek dileğiyle.
  • @cmt ve yaskoo dostlarım değerli yorumlarınız icin teşekkur ederim
  • p.m attım cevap yok ?
  • Teşekkür ederim.1 adette ben aldım patroit..İyi günlerde kullanın paranızı..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.