Şimdi Ara

Satılık 2x2 4gb 2000mhz CL7 Muskhin 3D Mark Vantage hediye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
9
Favori
48.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corsair USB belleklerin okuma yazma hızı ne kadar ? Belki 8 GB alabilirim
  • corsair icin inceleme linki
  • forumda bayağı zamandan beri vakit geçiriyorum bu kadar çok övgüyle bahsedilen bi satıcı daha göremedim.şayet bi ürün alıcak olursam izmirden yinede sizden alıcam.belliki yaptığınız işe saygı duyuyorsunuz.bu çok güzel birşey bende sizi tebrik ederim.bu kadar övgü almak kolay değil sonuçta son kullanıcıdan hayırlı satışlar kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: makinist76

forumda bayağı zamandan beri vakit geçiriyorum bu kadar çok övgüyle bahsedilen bi satıcı daha göremedim.şayet bi ürün alıcak olursam izmirden yinede sizden alıcam.belliki yaptığınız işe saygı duyuyorsunuz.bu çok güzel birşey bende sizi tebrik ederim.bu kadar övgü almak kolay değil sonuçta son kullanıcıdan hayırlı satışlar kardeşim

çok teşekkürler :) ins alişveriş yapabiliriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pSy!

corsair icin inceleme linki

Teşekkürler, 8 GB lık Corsair Satın almak istiyorum. Şube teslim olarak Yurtiçi ile yollayabilirseniz iyi olur, elinizde kaldıysa bana garanti bankası hesap no varsa verin havale çıkarayım. Detayları pm yoluyla bekliyorum
  • kitlerin hangileri 2x2
    hangileri 2x1 oldugunu anlayamadım
    daha acıklayıcı yazma şansınız olurmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sasmalco

kitlerin hangileri 2x2
    hangileri 2x1 oldugunu anlayamadım
    daha acıklayıcı yazma şansınız olurmu?

slmlar kitlerin hepsi 4 gb lık
  • Gskill Pi serisi çok güzelmiş ama fiyatlar pahalı gibi.

Hayırlı işler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hökela

Gskill Pi serisi çok güzelmiş ama fiyatlar pahalı gibi.

Hayırlı işler

tskler pi serisine balans cekildi :)
  • hocam yurtdışı olunca garanti olmuyor değilmi?
  • garanti için yurt dısına yollamanız gerekior geil icin honkong ocz icin hollandaya gidiorlar hollandaya ptt ile havali zarf içinde 8 liraya tahuttlu yollamiştim 24 gün sonra ürün elimdeydi
  • pm attım
  • Aldığım 2x2gb corsair dominator ram sorunlu çıkmıştı.Arkadaş benden aldı ve paramı iade etti sağolsun.Gözünüz kapalı alışveriş yapılacak az bulunur türden arkadaşlardan biridir kendisi.Çok iyi,seviyeli ve anlayışlı bir arkadaş gerçekten.Teşekkür ediyorum kendisine.
  • 2*1 corsair 1066 aldım arkadaştan tşk ederim usta
  • pm....
  • psy! kardeşten kingston 3x2gb 2000mhz kingston ram aldım hızlı kargo ve güzel alışverişti kendisine burdan teşekkur ederim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: EcZaNeT

psy! kardeşten kingston 3x2gb 2000mhz kingston ram aldım hızlı kargo ve güzel alışverişti kendisine burdan teşekkur ederim..

bende teşekkur ederim hocam güle kullanın ramlerinizi :)
  • OCZ Reaper 2x2 800Mhz tarafımca satın alınmıştır

2 tarafada hayırlı olması dileğiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerim_bayramoglu

OCZ Reaper 2x2 800Mhz tarafımca satın alınmıştır

2 tarafada hayırlı olması dileğiyle

güle güle kullanın
  • Bende bugün 2x2 ocz platinum 5-5-5-18 1066 mhz bu ürünü almış bulunuyorum. Şu anda kargolanıyor. Gerçekten böyle dürüst, hoş sohbet ve hızlı bir satıcı bulmak çok zor. Güvenilirliğini resmen tavırlarıyla hissettiriyor. Ürün gelmeden sorunsuz çıkacağından eminim. Teşekkürler.

07.05.2009: dün kargo yapıldı. Bugün paket elime ulaştı. Gerçekten hayatımda gördüğüm en mükemmel kargolamaydı. Harika bir paket içinde geliyor. Ellerinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duna -- 7 Mayıs 2009; 11:12:53 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.