Şimdi Ara

Satılık 2600 kupa 3 efsanevili hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir diğer hesabım olan ahmet(isim değiştirme mevcut) (klan depressed turk kupası ''26238'' isterse klanda kalabilir) HESAP 9. SEVİYE 4373/10000 Kupası 2687

Sıradanlar:Çoğu 8 olmak üzere 8-9 aralığında bombacı çarpma minyonlar gibi bazı kartlar 9 ve çoğu 9.seviyeye yükseltilebiliyor

Enderler:Çoğu 5. seviye ve 6. seviyeye yükseltilebiliyor. (domuz binicisi dev büyücü 6)

Destansılar:Çoğu 3. seviye olabiliyor ve bazıları 4. seviye (goblin fıçısı yıldırım) (prens ve dondurma 4. seviye olabiliyor

Efsaneviler:3 efsanevi var hepsi 1. seviye (madenci,prenses,buz büyücüsü)

Altın:14608 Gem:2349

BAZI ÖNEMLİ SANDIKLAR HAKKINDA:Stats Royale adlı siteden baktığım kadarıyla:

Süper Büyülü:538 sandık

Destansı:394 sandık

Efsanevi:66 sandık

(Kupa hakkında yapabileceğim fazla bir şey yok ancak ortalama 2750'ye kadar çıkabilirim)

Hesabın fiyatı hakkında aklımda bir fikir var siz ne kadar verebileceğinizi yazın bana da uyarsa satarım

hesaba 3 kez para yatırılmıştır.(2 kez süper büyülü 1200 taş 10k altın ve 1 kez taş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desici09 -- 6 Mayıs 2017; 14:15:20 >

• Hesaba baktım fena değil iyide gem var aslında alınabilir fiyatta cazip geldi.
  • Fiyat olarak ne kadar önerirsiniz ?
  • Anladığım kadarıyla ''depressed'' hesabı da size aitmiş.

Oyuna yeni başladım sanırım daha düşük ve ucuz fiyatlı bi hesaptan başlamam daha doğru olur.
  • Siz bilirsiniz

İsterseniz PM'ye geçelim.
  • Fiyat?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fena değil
  • Senin istediğin bir fiyat ve ya bütcen var mı ?
  • Güncel arkadaşlar destansılar seviye arttırıldı klan sandığı ve efsanevi sandık açıldı.

lav tazısı eklendi
  • Destansı sandık ve etkinlik sandığı açıldı

Etkinlik sandığından bolca altın eklendi.
  • haydut kartı eklendi ve bütün sıradanlar 9.seviye oldu.

Maalesef gece cadısı kartı eklenemedi 11 de kaldım.

Güncel 5 efsanevi sıradanlar 9 enderler 7 destansılar 4 efsaneviler 1 seviye

taş:1700 civarı

altın:10 k civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desici09 -- 28 Mayıs 2017; 14:52:38 >
  • Madenci kartı 2.seviye oldu.

Altın eklendi sıradanlar seviyeleri yükseldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.