Şimdi Ara

SATILIK 2. EL 6300 - 2600 - 3200 NOKİA CEP TELEFONLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
5
Favori
21.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NOKİA MARKA CEP TELEFONLARI UCUZ KULLANIŞLI SORUNSUZ. SIFIR VE İKİNCİ EL HEPSİ KARIŞIK

KESİNLİKLE TAKAS VE PAZARLIK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. ÖZELLİKLE BAŞKA CEP TELEFONUYLA TAKAS MESAJI LÜTFEN ATMAYINIZ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KESİNLİKLE TAKAS VE PAZARLIK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. ÖZELLİKLE BAŞKA CEP TELEFONUYLA TAKAS MESAJI LÜTFEN ATMAYINIZ.

6300 HİÇ BİR SORUNU YOKTUR. GÖRSEL OLARAK TEMİZ VE KULLANIŞLI 2 MP KAMERA BLUETOOTH HAFRIZA KARTI ŞARJI 3-4 GÜN GİDİYO

FİYAT>>>>>>>>> 100 TL PAZARLIK YOKTUR
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    3200 TEMİZ VE SORUNSUZ DURUMDA KAPAK RESİMLERİ JELATİNLİ ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİLEBİLİYO PİLİ BİTİK DURUMDA DEĞİŞMESİ GEREKİYO

FİYAT>>>>>>>>>>>40 TL

TELEFONLARIN HİÇ BİRİNDE PROBLEM YOKTUR. GÖRSEL OLARAK ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ ÜRÜNLERDİR. HEPSİNİN KENDİ ŞARJ ALETİ YANINDA VERİLECEKTİR.

İSTENİLEN KARGO İLE TÜRKİYENİN HERYERİNE GÖNDERİRİM KARGO VE HAVALE MASRAFLARI ALICIYA AİTTİR.
    HERTÜRLÜ SORUYU PM DEN SORABİLİRSİNİZ
    HER TÜRLÜ YORUMU SAYGI ÇERÇEVESİNDE YAPABİLİRSİNİZ.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywallker -- 2 Mart 2014; 9:23:04 >

• Orjinal fotolari yokmu
  • malesef çekmek için makine yok elimde. 6300 ile çekincede hiç bişii belli olmuyo.
  • mesajım bulunsun iyi satışlar
  • 1110---2600----6070 model nokia cep telefonları dj_mehmet_03 nickli arkadaşımıza satılmıştır. iyi günlerde kullanması dileğiyle teşekkür ederim.
  • takip
  • PM attım.
  • cevaplandı..
  • iphone u göremedim???
  • üzgünüm haklısınız başlıktan silmeyi unutmuşum. forum dışına satıldı.
  • Bayramdan sonra 3200 almak için takıp eden yetter...
  • satış devam ediyo yeni telefonlar yankında eklenicek..
  • takip
  • 3200 orjinal toto koyabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tahir26

3200 orjinal toto koyabilirmisiniz.

orjinal foto koyamıyorum elimde makine yok malesef. varsa msn den gösterebilirim. akşam 8 den sonra.
  • takas olsa 6300 i düünebilirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote01

takas olsa 6300 i düünebilirdim.

takas sandy bridge işlemci 775 işlemci yada ddr3 ramle olabilir elinizde varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywallker

quote:

Orijinalden alıntı: teote01

takas olsa 6300 i düünebilirdim.

takas sandy bridge işlemci 775 işlemci yada ddr3 ramle olabilir elinizde varsa.

malesef yok
  • pm.
  • fiyatlar güzel, takipteyim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.