Şimdi Ara

SATILIK 2 ADET R9 280X VAPOR-X 3 GB 384 Bit DX12 ( 3 Fanlı model )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba hocalar..

Toz yok, ürün yük altında 75 dereceyi geçmiyor kendi kasamda. 2 tanesini CrossfireX 6 GB 768 Bit olarak kullandım. Garantileri mevcut değil faturaları var, kutuları aksesuarları var. Antalya içi elden teslim mümkün diğer illere kargo yaparız. Tüm oyunları rahatlıkla 1440p çözünürlükte ultra ayarlarda 40-100 FPS arası oynamak mümkün. Crysis 2 gibi basit oyunları 350-400 fps gibi rakamlarda oynuyordum sevdiğim bir oyun dark siders 2 oyununu 650-700 FPS gibi değerlerle oyun içi oynuyordum. BF3 oyunu 2 adet ekran kartı desteklemediği için 1440p ultra 75-80 FPS arası oynuyordum. GTA 5 tarzı oyunlarda 1440p Ultra ayarlar Advanced ayarlarda full şekilde 50 FPS Advanced ayarlar kapalı normal grafik ayarları very high ve ultra 1440p 90-110 FPS arası oynayabiliyorum. Alıcısını yarı yolda bırakmayacak güçlü kartlar. Normal R9 280x modellerinde 850 Mhz çekirdek hızı vardır. Vapor-x modelinde bu rakam 1050 Mhz. Dolayısıyla %20 daha hızlı çalışır daha çok fps sunar oyunlarda.

Fiyat : Tanesi 500 TL. Hak ettiğini düşünüyorum.. 2 kartı alana birşeyler yaparız Rog CrossfireX köprüsüde hediyemiz olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.