Şimdi Ara

SATILIK - 2 adet Palit 8600gt 512mb Gddr3 ve 1 adet Sapphire hd2600xt Gddr4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Yukarıdaki 1gb olanın resmi... Bendekiler 512mb gddr3 bellekli 128 bittir... Nedendir bilmiyorum bir türlü kendi kartımın resmini bulamadım. :-) Resimdeki gibi çift slota sahipler, artı olarak hdmi yuvası mevcuıttur. Karttan 2 adet var.

Garanti durumları ise 23.09.2010 a kadar faturalı olmakla beraber ayriyeten her iki kart da garantiye yaklaşık bir ay önce fan değişimi için gidip daha bugün değişmiş olarak geldiler. Yani bir ay da garantide geçen süreyi dahil edersek daha 3 ay daha garantileri var...

Grafik Hızlandırma Teknik Özellikleri:
    Bellek : 256MB DDR4
    Chipset : ATI HD 2600 XT / RV630 XT
    Çekirdek Hızı : 800MHz
    Bellek Hızı : 2200MHz
    Vga Slot : Pci Express 16X

Garantisi yeni bitti. gayet temiz ve performanslı bir karttır...

------------------------------------

- FİYATLAR -

8600gt ler adedi: 60 TL

Hd2600xt: 50 TL

Not: İnternetkafe işletmecisiyim. Bizimkiler 3 gün önce memlekete gittiklerinden ötürü kafede tek başımayım bir hafta kadar daha... Bu sebeple alıcı arkadaşlar bu süre zarfında ancak kafeye gelip elden teslim alabilirler zira dışarı çıkmamın mümkünatı yok... Hem dilerlerse kartları test edip gönül rahatlığı ile almış olurlar... 1 hafta sonra ise buluşup teslimat yapabiliriz...

Kartları satmamın sebebi yerlerine 9600gt , 9800gt , hd4830 gibi kartlar almış olmamdır...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özger -- 21 Temmuz 2010; 16:16:22 >

• pm attım
  • Pm ler cevaplandı satışa devam :-)))
  • pm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merman -- 21 Temmuz 2010; 16:35:06 >
  • Kartlar azimbilgisayar , nam-ı diğer komando57 ye satılmıştır hayırlı olsun... ;-)
  • Eyvallah, afiyet olsun buraya kadar geldin sıcakta... :-))))
  • Kardeş sattın mı 2600 Xt yi. Vaay, o kartta göz var bak. alan arkadaş dikkatli olsun.
  • Yok yahu , onu garantiye giden kartlar yüzünden beklemeye almıştım. :D Hani dedim garantiye giden kart falan olursa yerine takarım diye öylece kalmıştı... 8600gtleri satmaya karar verince onud a aradan çıkarayım dedim... :-))) Arkadaşını şirinevlere gitmeye ikna etseydin sana nasip olacaktı ama kısmet işte... :)))))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.