Şimdi Ara

Satılık Ryzen 3200G Tabanlı Apu Sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
4
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheOrdery -- 4 Ekim 2020; 12:25:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar kendisiyle kesinlikle ama kesinlikle alışveriş yapmayın.Profildeki yorumlara güvenmeyin. 10 seneden fazladır bu forumdayım, ilk defa bu kadar problemli bir satın alım süreci yaşadım. %90 ihtimalle ücreti alıp parayı kullanıyor ve sizi oyaladıktan sonra geri iade yapıyor. Söz verdiği tarihlerde gönderim yok hatta elinde makine olmama durumu dahi olası. Alışverişimiz iptal oldu ve bu süreç sayesinde çok ciddi maddi ve manevi zararlara girdim kendisine güvendiğim için. Bu sistem üzerinden 3 aydan beri iş yaptığını düşünüyorum. Önceki ilanına ve attığım yoruma bakabilirsiniz. Bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easx

Arkadaşlar kendisiyle kesinlikle ama kesinlikle alışveriş yapmayın.Profildeki yorumlara güvenmeyin. 10 seneden fazladır bu forumdayım, ilk defa bu kadar problemli bir satın alım süreci yaşadım. %90 ihtimalle ücreti alıp parayı kullanıyor ve sizi oyaladıktan sonra geri iade yapıyor. Söz verdiği tarihlerde gönderim yok hatta elinde makine olmama durumu dahi olası. Alışverişimiz iptal oldu ve bu süreç sayesinde çok ciddi maddi ve manevi zararlara girdim kendisine güvendiğim için. Bu sistem üzerinden 3 aydan beri iş yaptığını düşünüyorum. Önceki ilanına ve attığım yoruma bakabilirsiniz. Bilginiz olsun
    Referanslarım güvencemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheOrdery -- 24 Temmuz 2020; 19:6:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sözde yanlış giden alışverişten sonra referans yazmam için banada istek atacaktın :) o iş ne oldu hocam. Her referansın böyleyse işimiz zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easx

Sözde yanlış giden alışverişten sonra referans yazmam için banada istek atacaktın :) o iş ne oldu hocam. Her referansın böyleyse işimiz zor.
    senin seviyene düşmeyeceğim

• Arkadaşın birşey satası yok boşa mesaj atmayın.. 2 gün konuştuktan uğraştırdıktan sonra ödemeyi alıp kargoya gidip orda vazgeçebiliyor, kargoya da kasayı bildiğiniz çıplak şekilde götürüp direkt koliyle yollamaya çalışıyor. Koli bulamayınca da satıştan vazgeçiyor.

Kendisine önceden referansım vardı ancak alışveriş yapmanızı önermiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.