Şimdi Ara

[Satılık] 16gb ddr3 1866 mhz Ramlar 3 aylık 499TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar,
    Asus anakartım bozulduğu için, artık ryzen ddr4 e geçmeye karar verdim. Ramlarım ve işlemcim satılıktır.

Ram:

1- ddr3 1866mhz 3 aylık 8 gb lık tek modül 2 tane toplam 16gb Kingston hayperx vatan bilgisayardan alınma. 499tl

2- ddr3 1866mhz garantisi bitmiş 8x2 ikili modül toplam 16gb gskill Ramlar. 350tl [satıldı]

İşlemciler

1- amd 8350 işlemci çok temiz 5-6 ay kullanılmıştır. overclock hiç yapılmamış, orjinal stok fanı hiç kullanılmamış 425tl. Kutusu var.

2- amd 8350 işlemci, çok kullanılmış 4yıl, overclock çok az yapılmış(anakartla birlikte overclock 1 haftaya mütekabil) fansız kutusuz 300tl. [satılmıştır]

Bozuk Anakart,
    Asus m5a97 Windows 8 gömülü bozuk Anakart 40tl SATILMIŞTIR

Fiyatlar pazarlık katiyen yoktur. Kargolar alıcıya aittir.istanbul içi metrobüs Ⓜ duraklarında elden teslim ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dz.ikm.CavusTurk -- 23 Nisan 2018; 17:29:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam

2- ddr3 1866mhz garantisi bitmiş 8x2 ikili modül toplam 16gb gskill Ramlar. 350tl

bu gskill ramlarin modeli nedir. resimlerinide koyarmısın acaba. bide alırken test etme şansı nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrkr3457

hocam

2- ddr3 1866mhz garantisi bitmiş 8x2 ikili modül toplam 16gb gskill Ramlar. 350tl

bu gskill ramlarin modeli nedir. resimlerinide koyarmısın acaba. bide alırken test etme şansı nedir acaba?

MSİ 970 GAMİNG Anakartım garantiden geri döndü. Şu anda sistemi satmamaya karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dz.ikm.CavusTurk -- 18 Şubat 2018; 12:16:46 >
  • tamamdır güle güle kullan kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: marowak

ilanın başlığına hasta oldum. satılık değilse ne için ilan açıyorsun madem. böylesinide ilk defa gördüm. :)

Şu anda anakartı deniyorum, duruma göre karar verip satışa geçebilirim. (ilanı ilk önce ''bütün ürünlere satılık olarak açmıştım'' )
  • Ürünler tekrar satışa açılmıştır. Anakart hala sorun devam ettiği için tüketici Mahkemesine gideceğim. Satışa açılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.