Şimdi Ara

SATILIK\\\ 150TL Son 2Gün \\\ 6300 SIFIR GİBİ TERTEMİZ JELATİNİ ÜSTÜNDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ekoroglu Arkadaşımıza Satılmışdır. Hayırlısı olsun.

SATILIK\TAKASLIK -- 6300 SIFIR GİBİ TERTEMİZ JELATİNİ ÜSTÜNDE

FİYAT 2 GÜNLÜGÜNE 150TL DİR..

EVET YEPYENİ TELEFONLA TEKRAR ARANIZDAYIM.

TELEFON 2009'UN OCAK AYINDA ALINMIŞTIR. BABAM DERİ KILIFINDA KULLANIYORDU. EKRANINDA CİZGİLER ÇIKMAYA BAŞLADI GÖNDERDİM KVK'DA SIFIR EKRAN VE SIFIR ÖN KAPAK TAKILDI. 10AYLIK BİR TELEFONDUR. RESİMLERDEDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ SIFIRDAN FARKI YOKDUR SORUNSUZDUR.

TELEFON GARANTİDEYKEN GİTTİ BABAM KENDİNE YENİ TELEFON ALDI :) BUDA BANA KALDI BENDE DEĞERLEDİRMEK İSTEDİM. RESİMLER HERŞEYİ GAYET İYİ AÇIKLIYOR.

ELDEN TESLİM ALMANIZ TABİKİ SİZİN İÇİNDE BENİM İÇİNDE DAHA İYİDİR. GÖRÜP İNCELEYİP İÇİNİZE SİNERSE ALMANIZ DAHA İYİ OLUR. ELDEN ALMA DURUMU OLMAYANLAR İÇİN ARARSANIZ Bİ ÇÖZÜM YOLU BULURUZ ELBET.

ŞARJ ALETİ + KULAKLIK + DATA KABLOSU + KİTAPCIKLARI + CD'Sİ , ANLAYACAĞINIZ SIFIR KUTUDA ÇIKAN HERŞEY YANINDA VERİLECEKDİR.

ANLATMAMA GEREK YOK 6300 BİLEN BİLİR NOKİANIN EN ÇOK SEVİLEN VE TUTULAN TELEFONUDUR

SIFIRINA 299TL VERECEĞİNİZE 180TL BENDEN ALIN. HEM BENİM İŞİM GÖRÜLSÜN HEMDE SİZ OKADAR PARAYI DÖKMEYİN DÜKKANLARA. ALIN VERİN EKONOMİYE CAN VERİN GAVUR MİLLETİNE KAZANDIRACAĞINIZA BİZ KAZANALIM :)

SATILIK\\\ 150TL Son 2Gün \\\ 6300 SIFIR GİBİ TERTEMİZ JELATİNİ ÜSTÜNDE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunasker -- 19 Kasım 2009; 19:17:33 >

• Arada 80TL Fark var. Sıfırdan farksız telefonum. Nokia Kazanacağına kardeşin kazansın sen kazan haksızsam söyleyin kaldırıyım ilanı :)
  • Arada 80TL Fark var. Sıfırdan farksız telefonum. Nokia Kazanacağına kardeşin kazansın sen kazan haksızsam söyleyin kaldırıyım ilanı :)
  • ama içi açılmış oluyor bilader.
  • Hocam telefon KVK Servisde açıldı. Sorunmu sizcede ?
  • Bu İçi Açılmış Mevzusu Nedir Yaa Aşın Artık Bunları Aşın Arabanızın Motoru Açılıyo Pistonlara Bakılıyo İticilere Bakılıyo Enjektörler Değişiyo Bilmem Ne Oluyo Alacak Adam Sana Bu Motor Açılmışmı Diyo???? Bırakın Bu İşleri Yaaa Gerçekten Sinir Oluyorum Şu Telefon İşinde İçi Açılmış Etiketine.
  • 80 tl verip 0 almak daha mantıklı.sürprizle karşılaşmazsın en azından dimi :)

fiyatı güncelle bence
  • Hocam 8 aylık Telefonu, Sürpriz oldu diyelim bozuldu daha 14ay KVK Garantin var. Gönder yapsınlar. 6Gün içinde benim Ekranı değiştirip verdiler. Sıfırına para verince onda sıkıntı olmayacağına kimse kesin birşey diyemez. Tabi Parası olan gitsin alsın arkadaşlar. Ben illede sıfır almayın gelin benden alın demiyorum ama düşünün karar verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Bu İçi Açılmış Mevzusu Nedir Yaa Aşın Artık Bunları Aşın Arabanızın Motoru Açılıyo Pistonlara Bakılıyo İticilere Bakılıyo Enjektörler Değişiyo Bilmem Ne Oluyo Alacak Adam Sana Bu Motor Açılmışmı Diyo???? Bırakın Bu İşleri Yaaa Gerçekten Sinir Oluyorum Şu Telefon İşinde İçi Açılmış Etiketine.

Sadece açıklama yapmak için yazıyorum: Türkiye'de "içi açılmamış" veya "tamir görmemiş" yazılmasının sebebi (sözüm kimse kusura bakmasın ama meclisten içeri) bazı servislerde aklı evvel bazı servis elemanları telefonun içerisindeki parçayı vs değiştirebiliyorlar. Bunu sadece servis değil telefoncularda yapıyor. Bu yüzden böyle bir tabir var işte ne yazık ki. Tabii bu ilanı tenzih ederek söylüyorum.

• Evet haklısın herkez bundan terettüd ederek içi açılmış açılmamış peşinde. KVK'da telefon içinden parça çalıyorsa artık sıfır ürün alırkende dikkat etmek mi lazım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunasker

Evet haklısın herkez bundan terettüd ederek içi açılmış açılmamış peşinde. KVK'da telefon içinden parça çalıyorsa artık sıfır ürün alırkende dikkat etmek mi lazım :D

Kesinlikle, malesef ülkede kimse kimseye güvenmez oldu...

Bu arada PM atacaktım sana çalışmıyor sistem.
  • kardeş adresin nasıl?
  • Adresin nasıl derken ?
  • değerli kardeşm 80 tl .fark verilip kız dururken kim dula talip olur......
  • Tabi herkezin fantazisi başka hocam :)
  • 150 Liraya Satılmışdır ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.