Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Satılık] 128GB OCZ VERTEX 450 - 200TL!

4
Cevap
2
Favori
508
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Veri Depolama >> [Satılık] 128GB OCZ VERTEX 450 - 200TL!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not

Merhaba

Faturasında yazdığı gibi 04.10.2013 tarihinde aldığım, 07.10.2013 tarihinde elime geçmiş olan ve iş yoğunluğu sebebiyle bir kez 09.10.2013 tarihinde windows 8 yükleyip öylece bıraktığım OCZ VERTEX 450 - 128GB SSD yi, hiç kullanmadan fantezi amacıyla 240GB yeni bir ssd sipariş ettiğim için satıyorum :) 3 Yıl Garantili!
    Faturası kutusu kutu içeriği ne çıkıyorsa poşetine kadar tam.

OCZ firmasının üst düzey ssdlerinden olan VERTEX 450 serisi, Bir ssd de bakılması gereken TRIM desteği, Senkron yapısı, 525MB/s yazma hızı ve 4K değerleriyle piyasadaki en performanslı ürünlerden birtanesidir.
    Fiyatı başlıkta belirttiğim gibi 200TL. Bu ilan pazarlık ve takasa tamamen kapalıdır. Lütfen pazarlık ve takas için zahmet etmeyin.

Specifications :http://ocz.com/consumer/vertex-450-sata-3-ssd

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CmrHun -- 19 Ekim 2013; 13:29:44 >

|
    |

• Çavuş
    53 Mesaj
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    18 Nisan 2007

Durum
    Forumda değil

pm
    |
    |
    UZAK DURUN Tari_34 nickli sahis Sozune guven olmayan sattigi urunun disi baska ici baska olan fatura garanti var dedigi halde olmayan ustune bir de sizi suclu cikarmaya calisan bir sahistir.Detay merak edenlere pmden tel ve pm kayitlari verilir.
  • Yüzbaşı
    648 Mesaj
    Referanslar: 43

Katılım Zamanı
    31 Mayıs 2005

Durum
    Forumda değil

SSD için p.m.
    |
    |
  • Binbaşı
    1353 Mesaj
    Referanslar: 100

Katılım Zamanı
    28 Nisan 2011

Durum
    Forumda değil

14 Not

PM attım ama cevap gelmedi.
    |
    |
    CmrHun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Her zaman kazanan bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan

▓ SORUN YAŞADIĞIM ÜYELER: andromeda9, kont_andre, stjarna
  • Teğmen
    148 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    26 Kasım 2011

Durum
    Forumda değil

Takip
    |
    |
    Anakart: Asus Maximus Formula II , Ram: Kingston 8 Gb HyperX 1066 Mhz , İşemci: İntel Quad Core Q9650 3.00 Ghz , Ekran Kartı: Sapphire HD7770 1 Gb Ghz Edition , SSD: OCZ Vertex 2 100 GB , HDD: Samsung 1 TB , Psu: Asus P55 550 Watt , Kasa: Aerocool XWarrior , Sinema Sistemi: Sony DAV-DZ280
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.