Şimdi Ara

SATILIK 12 SENELİK GLOBAL,ROZETLi,PRİME,STEAM,CSGO HESABI SON İNDİRİM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IK 12 SENELİK GLOBAL,PRİME,STEAM,CSGO HESABI
    Csgo oynanma süresi:1043
    RÜTBE:GLOBAL(248 WİN)
    CSGO ROZETLER: 5 Yıllık Tecrübe Jetonu, Bronz Atlanta 2017 Seçim Kupası , Bronz MAJOR 2018 Seçim Kupası , 2017 Hizmet Madalyası(Şimdiki csgo seviyesi 30, 40da 2018 hızmet madalyası gelıcek)

STEAM SEVİYE: 25 (20TL CÜZDAN PARASI VAR ICINDE)
    OYUN LİSTESİ: Counter-Strike: Global Offensive, The Forest , PAYDAY 2 , DiRT 3 Complete Edition , Shadow Warrior,Saints Row 2, CS 1.6 , Outlast , GRİD , HALF LİFE SERİSİ , DiRT Showdown ,

Csgo hesabında hiçbir şekilde lobby ile maç atmadım.Sürekli solo.Bundan once 3-4 tane csgo hesabı sattım 14 referansım var.Güven konusunda endişe etmeye gerek yok diye düşünüyorum.
    Hesap için 240 düşünüyorum.İçinde 20TL cüzdan parası var.Fiyatı pahalı dıcekler sadece global smurf hesap alabılır 100tlye herkesın kendı kararı.Kendım cok oyun oynamadıgımdan saati az yksa tek ana main hesabım bu.

STEAM LİNK :http://steamcommunity.com/id/hackonn/ Fiyat 240tl goremeyenler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakann07 -- 3 Mart 2018; 21:12:46 >

• 1tane konu açıp güncelleyebilirsiniz hocam. Aynı hesap için 17tane belki daha fazla konu açınca değişen bir şey yok kirlilikten başka
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    Konu guncelleme isi ilan acinca guncelle yazisi cikiyor ben baska bilmiyorum counter strike serisindd nasil guncelleyebilirim onuda soyleyin ozaman
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    Bisi yazincami basa cikiyor konu
  • hakann07 kullanıcısına yanıt
    Cs serisi kısmında bir şey yazın konuya . Güncel ws

Pazar kısmındada 24saatte bir güncelleme var.
  • Guncel
  • Guncel
  • güncel
  • Guncel
  • Guncel
  • Guncel
  • Guncel
  • Guncel
  • Guncel
  • Guncel
  • güncel
  • Guncel
  • Guncel
  • Guncel
  • Hesap satıldı @SonpoL Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.