DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Satılık -- 1000 Parça -- Yapılmış HAREM Yapboz -- Mat Camlı Çerçeveli
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Satılık -- 1000 Parça -- Yapılmış HAREM Yapboz -- Mat Camlı Çerçeveli
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      63 Mesaj
      Referanslar: 5

Katılım Zamanı
      05 Eylül 2006

Durum
      Forumda değil

24 Ocak 2012 17:31:55
      Temsili Resim :

Orijinal Resimler :

Educa markadır ve boyutu 68*48 cm'dir. Puzzle yapıştırıcısıyla parçalar birbirine tutturulmuştur. Cam mattır ve ışığı çok fazla yansıtmaz. İsteyen daha sonra çerçevesini değiştirebilir. Samsun'dan her yere kargo gönderilir.

Ücret : 100 TL + Kargo

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yüzbaşı
      466 Mesaj
      Referanslar: 53

Katılım Zamanı
      14 Aralık 2009

Durum
      Forumda değil

20 Ocak 2012 23:07:54
      Satış fiyatınız; çerçeve, puzzle fiyatı ve harcanan emek düşünülünce gayet uygun.. Resim de çok güzelmiş gerçekten, hayırlı satışlar olsun..

Alışveriş yaptığım arkadaşlar: Ahmeteyup, brboros,OrKo1984, NECROCYBER, secretmek, CallBabun, ottomans66, kartal_07, ÖnceVatan, cosmicshadow, E2, Efe, J_Constantine, D.berkay*3, ahmetkip2, krstlas, drummer_bjk, musicisgoodfood, ta2mtf, xsekox, FreaK., surgery, mx0donanim, quak, ToffieBoi*2, anelka4411, serkan_koyun, a_seaman, the_headbanger, PenalıAdam*2, airgop, makseki, flushturk, TeRMiNSToR, nisrefb, LionTech16, runaway*2, infernox, ganjaman, VanZan, tworule, Mic200, omerozgur, musicisgoodfood, Acvind, tugkaan, _SeRHaT_, crux2005, starless, darendeli, silentozzy, the wow, hitmachine16, ReDEyeSAnk, dark-knight, erdenbey, sevensleepers1907, garuda, timmydncn, thepesimist, dgt97, sülobas, emrtgb, _gambit_, s700, fresher, alpin14, sinan1565, jeopol, aneursym, asprin021, FireForcexxx, BloodDrunk, ardacakko, PlutosDaddy, ahkbjk, hysteriousmystery, Siyah Nur, imate, Master-Fİ, madd_maxx82
    • Çavuş
      63 Mesaj
      Referanslar: 5

Katılım Zamanı
      05 Eylül 2006

Durum
      Forumda değil

Aslında emeği pek katmıyorum. Ben zaten zevk alarak yapıyorum ve bu yetiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      466 Mesaj
      Referanslar: 53

Katılım Zamanı
      14 Aralık 2009

Durum
      Forumda değil

Hobi olarak yapana büyük zevk tabiki, ben de çok severim.. Ama alacak arkadaşın dikkate alması gereken bir unsur olduğu için belirtmiştim..

Alışveriş yaptığım arkadaşlar: Ahmeteyup, brboros,OrKo1984, NECROCYBER, secretmek, CallBabun, ottomans66, kartal_07, ÖnceVatan, cosmicshadow, E2, Efe, J_Constantine, D.berkay*3, ahmetkip2, krstlas, drummer_bjk, musicisgoodfood, ta2mtf, xsekox, FreaK., surgery, mx0donanim, quak, ToffieBoi*2, anelka4411, serkan_koyun, a_seaman, the_headbanger, PenalıAdam*2, airgop, makseki, flushturk, TeRMiNSToR, nisrefb, LionTech16, runaway*2, infernox, ganjaman, VanZan, tworule, Mic200, omerozgur, musicisgoodfood, Acvind, tugkaan, _SeRHaT_, crux2005, starless, darendeli, silentozzy, the wow, hitmachine16, ReDEyeSAnk, dark-knight, erdenbey, sevensleepers1907, garuda, timmydncn, thepesimist, dgt97, sülobas, emrtgb, _gambit_, s700, fresher, alpin14, sinan1565, jeopol, aneursym, asprin021, FireForcexxx, BloodDrunk, ardacakko, PlutosDaddy, ahkbjk, hysteriousmystery, Siyah Nur, imate, Master-Fİ, madd_maxx82
    • Yüzbaşı
      431 Mesaj
      Referanslar: 42

Katılım Zamanı
      04 Ağustos 2008

Durum
      Forumda değil

22 Ocak 2012 23:08:13
      Dostum kusura bakma da emeği katmıyıcaksın, üstüne düşeceksin fiyattan :) Bunun espirisi yapmakta zaten :) Ben de şuana kadar 3 parça puzzle yaptım, zevki yapmak da :)

• Yüzbaşı
      819 Mesaj
      Referanslar: 50

Katılım Zamanı
      02 Ocak 2009

Durum
      Forumda değil

25 Ocak 2012 15:11:33
      yapılmış alan varsa ben her hafta size 1000lik yapıyım 10 liraya :)

alışveriş yaptıklarım: @blacklotus, @nie_wieder, @ogulcanozugenc, @ankaraharun, @beratkeles, @agritux, @claude, @memorize, @zyonat, @parcali, @Akay KLC, @Cihan9999, @bensende, @seckinyapimalzemeleri, @Frank Sinatra, @Knisath, @gball, @fgulus, @dahakathekiller7, @geCCCe, @competition, @necoinside, @meganne, @Roque_Jn, @StarBass, @wampaa, @teknomnyak_37, @CmrHun, @speed39, @cukiq, @dehanik, @karnabu, @angarali4040, @carglarerlik, @escape_, @xciting99, @eurostars, @ronin666, @Rain.., @Reasonable, @acunluturk, @barisondes, @vuvanus, @Onmyblock, @DIESEL, @cmklmc, @RuLazz™, @cagrigal, @sCandaL3.8, @emirhan24, @Dupp, @Her0 ,@erdcag, @Troller, @ulusalonur, @fotoburak, @solti, @formula2000, @Doksanlar, @Pc.programcı, @phatron_23, @golfgti06, @kyer, @EneRGy., @ugacomtr, @memeti, @bedevi1903, @ramazandeveli, @scinar, @oozzxx, @aypc, @cesiaga, @pulpa47, @kolpaciino, @alirefo, @Roledayz, @07JoKeR06
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      31 Ocak 2012 15:57:22
      Bu tarz çoklu puzzle ları yaparak o hazzı algılayıp kendisi indan zaten tablo halinde evine asmalı diye düşünüyorum yoksa puzzle dan tablo alacağına kişi normal baskı tablo alsın diye düşünüyorum.

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.