Şimdi Ara

Satılık 10.000 TL'Ye 99 Model Otomatik Vites Klima Abs Airbag araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kısaca özellikleri ABS , Klima , Sürücü Airbag , 4 ileri Otomatik şanzıman , 1.8 115 hp motor , 4 cam otomatik , merkezi kilit , aynalar elektrikli , hidrolik direksiyon , ön arka disk fren , sıralı sistem lpg

Değişen yok komple boyalı
    Hasar Kaydı 2 parça halinde toplam 1000 TL 2 Ayrı kayıt bedelsiz
    265000 KM'de

Yapılan masraflar

Şanzıman 3400 TL karşılığında serviste değişmiştir.
    Radyatör yeni - Akü yeni - 4lü cam düğmesi yeni - aks kafaları körükleri yeni
    İtalyan ecotech Sıralı Sistem LPG enjektör ecu ve regülatör değişti
    Motor yağı hava yağ filtresi yeni -triger iyi - v kayışları yeni -termostat yeni-
    arka egsoz yeni - distribütör içindeki parçalar- buji- buji kabloları değişti.
    Muayene 2018 22 haziran
    Michelin Energy Saver Yazlık + Nexen kışlık lastiği var

Eskikleri
    ön camda çatlak var
    Şanzıman selenoidleri değişmemiş o yüzden selenoid'lerden kaynaklı bazen sorun çıkarıyor Maliyeti herşey dahil 1500 TL yağını satın aldım ondan kaç lira düşerler bilmem
    sağ ön cam açılmıyor ben komple cam kriko motor düğme set olarak aldım o takılacak.
    Komple yeni boyanmış olmasına rağmen kaporta ve boya işçiliği iyi olmadığından bazı yerlerde boya atması var.

Kozmetik olarak 10 üzerinden 6-7 alır kız gibi araba beklemeyin ne kötü nede çok iyi halde orta halli bir arabadır.

Küçük geldiği için satıyorum 7 kişilik Opel Zafira Ford Cmax Snenic C4 picasso gibi araçlarla takas olabilir .

Fiyat sondur 10.000 TL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.