Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Beyaz Model #Iphone SE Kapasite #64 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Silinsin

Herkese Selamlar,

Bu telefonumun aslında çok şahsına münhasır bi hikayesi var. Amerika'dan 2016 senesinde aldım, kullandığımın 6. ayında annem telefonu örtünün içinde 2. kattan -yanlışlıkla- silkeledi :). Tabi telefonun ekranı paramparça oldu. O zamanlar işsiz olduğum için tam 3.5 sene boyunca telefonumu yaptıramadım, 2.5 sene tuşlu telefon kullandım :(. Geçen sene bir tanıdığıma telefonu tekrardan toplattırdım. Kasası, ekranı ve bataryası komple yenilendi. Aslında kendisiyle yarım kalan bi aşk hikayemiz var ama yakın zamanda abisini (2020 se) satın aldığım için kendime finansman yaratmak için satmak durumundayım. Ekranı değiştiği için doğal olarak parmak izi okuyucusu çalışmıyor ve bazen konuşurken ses karşı tarafa iyi gitmiyor onun dışında çalışmayan bir aksamı yok. Dürüstçe bütün arka hikayesini anlattım ve bu yüzden fiyatını da uygun tutuyorum.

Dediğim gibi yeni aldığım Iphone SE 2020'nin içinden çıkan orjinal aksesuarları da satıyorum.

Telefon: 850 TL

earpods: 120 TL

adaptör ve kablo: 220 TL

Çalışma dönemime göre İstanbul'da da İzmit'te de olabiliyorum ve bu duruma göre iki yerden de elden satış yapabiliriz. PM atarsanız aklınızdaki soruları seve seve cevaplarım.

Silinsin

Silinsin

Silinsin

Silinsin

Silinsin

Silinsin

Silinsin

Silinsin

Silinsin

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 850 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 13 Nisan 2021 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.