Şimdi Ara

Satılık 1 Haftalık Siyah iPhone 11 64GB - Yurtiçi Cihaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Siyah Model #iPhone 11 Kapasite #64 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık 1 Haftalık Siyah iPhone 11 64GB - Yurtiçi Cihaz
    Bilkom cihazıdır. Bir şirketin primi olarak alınmıştır, kapalı kutu olarak arkadaşımdan satın aldım. Ciddi alıcıya durumu detaylı olarak açıklarım.

İlerleyen günlerde bir belge vs. verilir, ilgili belgeyi alan arkadaşa mail yoluyla da iletebilirim.

1 haftalık cihaz, evden dışarı bile çıkmadı neredeyse

Şarj aletinin dışındaki jelatin bile duruyor.

İstediğim Spigen kılıf stokta kalmadığı için, idareten bir silikon kılıf aldım onu da vereceğim.

Maltepe de ikamet ediyorum. Teslimat için bilmediğim yerlere kesinlikle gitmem. Şehirdışından almak isteyen olursa illa İstanbul'da tanıdık bulunur. Bu kadar maddi değeri olan ürünü bireysel olarak kargoya verip risk almak istemem açıkcası binbir türlü hal var.

Ciddi alıcıya detaylı fotoğraf çeker atarım zaten. Fotoğraf çekme gereği duymadım çünkü bildiğiniz 0 cihazdan farksız.

Maddi durumlar düşündüğüm gibi ilerlemediği için zarar ederek satıyorum zaten, takas ve pazarlık söz konusu değildir. Makul fiyat belirlediğimi düşünüyorum.

6700 Lira son fiyattır. Bir lira bile inmeyeceğim.

Satılık 1 Haftalık Siyah iPhone 11 64GB - Yurtiçi Cihaz Satılık 1 Haftalık Siyah iPhone 11 64GB - Yurtiçi Cihaz
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 6700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhaba sanırım beni engellemissiniz. 6 bin TL size teklif ettiğim için bana baya bir şeyler yazmistiniz. Bu sebeple bilgilendirme amaçlı yazıyorum. İnternet üzerinden telefonu aldım. Kampanyalar ve cekler ile iphone 11 64 GB di 6300 TL ye mal ettim. Bu durumda sizin ürününuz 2. el statüsünde olduğundan 6 bin gayet güzel bir teklifti benim açımdan. İnsanları yargılamadan önce acaba gerçekten bu telefonlar kaça mal edilebiliyor diye bir araştırın bence. Saygilar.
  • Fiyat revize edilmiştir.
  • Merhaba sanırım beni engellemissiniz. 6 bin TL size teklif ettiğim için bana baya bir şeyler yazmistiniz. Bu sebeple bilgilendirme amaçlı yazıyorum. İnternet üzerinden telefonu aldım. Kampanyalar ve cekler ile iphone 11 64 GB di 6300 TL ye mal ettim. Bu durumda sizin ürününuz 2. el statüsünde olduğundan 6 bin gayet güzel bir teklifti benim açımdan. İnsanları yargılamadan önce acaba gerçekten bu telefonlar kaça mal edilebiliyor diye bir araştırın bence. Saygilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.