Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK 1 AYLIK NOKİA 5800 VE 1 YIL GARANTİLİ NOKİA N73 **İKİSİDE ÇİZİKSİZ**

4
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Nokia >> SATILIK 1 AYLIK NOKİA 5800 VE 1 YIL GARANTİLİ NOKİA N73 **İKİSİDE ÇİZİKSİZ**
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2637 Mesaj
      Referanslar: 127

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

1 Not
      23 Haziran 2010 09:57:04 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      NOKİA 5800

ARKADAŞLAR ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİNİ ANLATMAMA GEREK YOK BİLEN BİLİYOR. ÜRÜN TAM 1 AY ÖNCE GENPA GARANTİLİ OLARAK ALINDI. ALINDIKTAN 2 HAFTA SONRA TURKCELL E71 MODEL CİHAZ HEDİYE ETTİĞİ İÇİN SADECE 2 HAFTA KULLANILDI VE KUTUSUNA KALDIRILDI. GEÇEN GÜN AKLIMA GELDİ SATMAK. KALDIKÇA Bİ İŞE YARAMIYOR ÇÜNKÜ. KISACASI ÜRÜN SIFIR BİR ÜRÜN. KUTU İÇERİĞİ TAM VE ELLENMEMİŞ. YANİ AKSESUARLARI KULLANILMADI. CİHAZ KIRMIZI ÇİZGİLİ OLAN MODELDENDİR. FATURASI BENİM ADIMADIR. AYRICA CEPKASKTAN ALIRKEN KASKO YAPTIRDIM. ÜRÜN AYRICA 1 YILDA KASKOLUDUR ARKADAŞLAR. KASKO BELGELERİNİDE YANINDA GÖNDERECEĞİM. ÇİZİK BULAN ARKADAŞA ÜZERİNDE HEDİYE EDİYORUM. bU KONUDA CİDDİYİM. BULUN BULDUM DİYİN:). KUTU İÇERİĞİNİ AŞAĞIDA VERİYORUM. NE ÇIKTIYSA AYNEN GÖNDERECEĞİM. TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM ARKADAŞLAR TELEFONA İHTİYACIM YOK MALESEF O NEDENLE TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ LÜTFEN. DÜŞÜNDÜĞÜM FİYAT 400 TL. TEKLİFLERİNİZİ PM YOLU İLE YAPARSANIZ SEVİNİRİM. AYRICA RESİM KOYMA GEREKSİNİMİ DUYMADIM. CİHAZ KUTUSUNDA YENİ ALICISINI BEKLİYOR. SIFIR ÜRÜN RESMİ KOYUYORUM. CİHAZ SIFIR GİBİ. İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELDEN TESLİM OLUR. ŞEHİR DIŞINADA KARGO İLE GÖNDEREBİLİRİM. TEŞEKKURLER...

KUTU İÇERİĞİ :

Nokia 5800 xpressmusic kırmızı cihaz
      Nokia Dokunmatik kalemi
      Nokia Dokunmatik Pena
      Şarj Makinesi
      Batarya
      Kulak içi Nokia Kulaklık
      2 gb hafıza kartı
      Data kablosu
      Kullanım Kılavuzları
      Faturası
      Cdsi
      Kasko Belgeleri

FİYAT : 360

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOKİA N73

NOKİA N73 MODEL TELEFONDA KULLANILMADI DESEN YERİDİR. ÜZERİNDE BİR TANE BİLE ÇİZİK YOK. EKRANDA JELATİN HALA DURMAKTADIR. KAPAK ORJİNALDİR. YANİ SERVİSTEN DEĞİŞTİRİLMEDİ. SERVİSE SORABİLİRSİNİZ. HERŞEYİ ORJİNALDİR. KUTUSUNDA FULL OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. 1 YIL DAHA GARANTİLİ DEVAM ETMEKTEDİR. JOYSTİCK SAPASAĞLAM DURMAKTADIR. TEKLEME BİLE YOK. BIRAKIN TEKLEMEYİ YUMUSAMA BİLE YOK. HERHANGİ BRİ YERİNDE NE SOYULMA NEDE ÇİZİK YOK. RESİMLER KENDİ RESİMLERİDİR. ÜZERİNDE 1 GB KART VARDIR. KUTU İÇERİĞİ AŞAĞIDADIR.

KUTU İÇERİĞİ :

N73 CEP TELEFONU
      ORJİNAL ŞARJ MAKİNESİ
      DATA KABLOSU
      KULAKLIK
      KULLANIM KILAVUZLARI
      1 GB KHAFIZA KARTI
      KUTUSU

FİYAT : 250
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
      -Kesinlikle yaşı ufak kişiler ile alışveriş yapılmaz.
      -Eğer alınacak üründe satıcının üyelik tarihi benden eski ve referansı benden fazla ise önce ödeme yaparım, aksi halde önce ürünü isterim.
      -Takasta yine yukarıdaki koşul geçerlidir.
      -Yeni uye olmus uyeler uzerime ev dahi yapsalar rehin olarak alisveris yapilmayacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Profili kapali olan uyelere ne urun satilacaktir nede alinacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Kurallar bu kadar basittir. Bu kurallara uymak istemeyen ne benden mal alsın nede bana mal satsın.

• Binbaşı
      1168 Mesaj
      Referanslar: 47

Katılım Zamanı
      09 Mart 2003

23 Haziran 2010 10:45:44
      N73 için PM
      |
      |

Her Alışverişte %100 Memnuniyet Esası - 0 535 616 06 77 & 0 542 616 06 77 - Referanslarımı Görmek İçin TIKLA - Eski Kullanıcı Adı: eXpErT_
    • Yarbay
      2637 Mesaj
      Referanslar: 127

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

1 Not
      23 Haziran 2010 16:09:33 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: eXpErT_

N73 için PM

n73 eXpErT_ arkadaşıma satılmıştır. Hayırlı olsun. Güle Güle kullanın...

5800 için satışa devam...
      |
      |

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
      -Kesinlikle yaşı ufak kişiler ile alışveriş yapılmaz.
      -Eğer alınacak üründe satıcının üyelik tarihi benden eski ve referansı benden fazla ise önce ödeme yaparım, aksi halde önce ürünü isterim.
      -Takasta yine yukarıdaki koşul geçerlidir.
      -Yeni uye olmus uyeler uzerime ev dahi yapsalar rehin olarak alisveris yapilmayacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Profili kapali olan uyelere ne urun satilacaktir nede alinacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Kurallar bu kadar basittir. Bu kurallara uymak istemeyen ne benden mal alsın nede bana mal satsın.
    • Binbaşı
      1168 Mesaj
      Referanslar: 47

Katılım Zamanı
      09 Mart 2003

23 Haziran 2010 16:12:19
      quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

quote:

Orijinalden alıntı: eXpErT_

N73 için PM

n73 eXpErT_ arkadaşıma satılmıştır. Hayırlı olsun. Güle Güle kullanın...

5800 için satışa devam...

dürüstçe ve güvenli bir temiz alışveriş oldu, ilgi ve alakaya çok teşekkürler.
      |
      |

Her Alışverişte %100 Memnuniyet Esası - 0 535 616 06 77 & 0 542 616 06 77 - Referanslarımı Görmek İçin TIKLA - Eski Kullanıcı Adı: eXpErT_

• Teğmen
      163 Mesaj
      Referanslar: 9

Katılım Zamanı
      11 Mart 2010

Durum
      Forumda değil

23 Haziran 2010 22:18:39
      satılan ürünleri başlıktan kaldırınız.
      |
      |

3 kuruş para için 10 kuruş günaha giriceğime. alın o 3 kuruş sizin olsun.
Reklamlar
haberler
web tasarım
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.