Şimdi Ara

SATILIK 1 AYLIK NOKİA 5800 VE 1 YIL GARANTİLİ NOKİA N73 **İKİSİDE ÇİZİKSİZ**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    NOKİA 5800

ARKADAŞLAR ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİNİ ANLATMAMA GEREK YOK BİLEN BİLİYOR. ÜRÜN TAM 1 AY ÖNCE GENPA GARANTİLİ OLARAK ALINDI. ALINDIKTAN 2 HAFTA SONRA TURKCELL E71 MODEL CİHAZ HEDİYE ETTİĞİ İÇİN SADECE 2 HAFTA KULLANILDI VE KUTUSUNA KALDIRILDI. GEÇEN GÜN AKLIMA GELDİ SATMAK. KALDIKÇA Bİ İŞE YARAMIYOR ÇÜNKÜ. KISACASI ÜRÜN SIFIR BİR ÜRÜN. KUTU İÇERİĞİ TAM VE ELLENMEMİŞ. YANİ AKSESUARLARI KULLANILMADI. CİHAZ KIRMIZI ÇİZGİLİ OLAN MODELDENDİR. FATURASI BENİM ADIMADIR. AYRICA CEPKASKTAN ALIRKEN KASKO YAPTIRDIM. ÜRÜN AYRICA 1 YILDA KASKOLUDUR ARKADAŞLAR. KASKO BELGELERİNİDE YANINDA GÖNDERECEĞİM. ÇİZİK BULAN ARKADAŞA ÜZERİNDE HEDİYE EDİYORUM. bU KONUDA CİDDİYİM. BULUN BULDUM DİYİN:). KUTU İÇERİĞİNİ AŞAĞIDA VERİYORUM. NE ÇIKTIYSA AYNEN GÖNDERECEĞİM. TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM ARKADAŞLAR TELEFONA İHTİYACIM YOK MALESEF O NEDENLE TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ LÜTFEN. DÜŞÜNDÜĞÜM FİYAT 400 TL. TEKLİFLERİNİZİ PM YOLU İLE YAPARSANIZ SEVİNİRİM. AYRICA RESİM KOYMA GEREKSİNİMİ DUYMADIM. CİHAZ KUTUSUNDA YENİ ALICISINI BEKLİYOR. SIFIR ÜRÜN RESMİ KOYUYORUM. CİHAZ SIFIR GİBİ. İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELDEN TESLİM OLUR. ŞEHİR DIŞINADA KARGO İLE GÖNDEREBİLİRİM. TEŞEKKURLER...

KUTU İÇERİĞİ :

Nokia 5800 xpressmusic kırmızı cihaz
    Nokia Dokunmatik kalemi
    Nokia Dokunmatik Pena
    Şarj Makinesi
    Batarya
    Kulak içi Nokia Kulaklık
    2 gb hafıza kartı
    Data kablosu
    Kullanım Kılavuzları
    Faturası
    Cdsi
    Kasko Belgeleri

FİYAT : 360

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOKİA N73

NOKİA N73 MODEL TELEFONDA KULLANILMADI DESEN YERİDİR. ÜZERİNDE BİR TANE BİLE ÇİZİK YOK. EKRANDA JELATİN HALA DURMAKTADIR. KAPAK ORJİNALDİR. YANİ SERVİSTEN DEĞİŞTİRİLMEDİ. SERVİSE SORABİLİRSİNİZ. HERŞEYİ ORJİNALDİR. KUTUSUNDA FULL OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. 1 YIL DAHA GARANTİLİ DEVAM ETMEKTEDİR. JOYSTİCK SAPASAĞLAM DURMAKTADIR. TEKLEME BİLE YOK. BIRAKIN TEKLEMEYİ YUMUSAMA BİLE YOK. HERHANGİ BRİ YERİNDE NE SOYULMA NEDE ÇİZİK YOK. RESİMLER KENDİ RESİMLERİDİR. ÜZERİNDE 1 GB KART VARDIR. KUTU İÇERİĞİ AŞAĞIDADIR.

KUTU İÇERİĞİ :

N73 CEP TELEFONU
    ORJİNAL ŞARJ MAKİNESİ
    DATA KABLOSU
    KULAKLIK
    KULLANIM KILAVUZLARI
    1 GB KHAFIZA KARTI
    KUTUSU

FİYAT : 250
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• N73 için PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXpErT_

N73 için PM

n73 eXpErT_ arkadaşıma satılmıştır. Hayırlı olsun. Güle Güle kullanın...

5800 için satışa devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

quote:

Orijinalden alıntı: eXpErT_

N73 için PM

n73 eXpErT_ arkadaşıma satılmıştır. Hayırlı olsun. Güle Güle kullanın...

5800 için satışa devam...

dürüstçe ve güvenli bir temiz alışveriş oldu, ilgi ve alakaya çok teşekkürler.

• satılan ürünleri başlıktan kaldırınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.