Şimdi Ara

Killian Satılık 1.5m Gold +Veteran Hesap Son 200 TL (SATILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar . Oyuna devam edemiyorum zamanım olmadığından, uzunca bir sürede zamanım olmayacak... Hesapta 6 tane 65lvl class var.

Server: Killian
    Sorc
    Lancer
    Priest
    Warior
    Walky

Ayrıca hesapta 1.5 m gold vardır.Toplam 200 TL Son fiyattır. Bu fiyata sattığıma kendim bile inanamıyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnsolance -- 20 Ağustos 2019; 21:28:37 >

• tera gold ve item olarak eskisi gibi rağbet görmüyor, heleki eu. gameforge öldürdü bitirdi maalesef. yabancı sitelerde satmayı dene bence. iyi satışlar
  • sucka S kullanıcısına yanıt
    Bunun sebebi pubg vb tarzda oyunların son zamanlarda popüler olması. MMO piyasası tam anlamıyla sıkıntı çekiyor.Geçenlerde oyuna girdim ve TERA aynı heyecanı verebilen nadir mmo lardan. Oyuncu sayısı geçen seneye oranla aynı lakin bu yaz 2 katına çıkar. Bu yaz çıkacak update oyunu çok başka bir boyuta götürecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsolance

Bunun sebebi pubg vb tarzda oyunların son zamanlarda popüler olması. MMO piyasası tam anlamıyla sıkıntı çekiyor.Geçenlerde oyuna girdim ve TERA aynı heyecanı verebilen nadir mmo lardan. Oyuncu sayısı geçen seneye oranla aynı lakin bu yaz 2 katına çıkar. Bu yaz çıkacak update oyunu çok başka bir boyuta götürecek.

Umarım dediğin olur kardeşim, teraya döneriz :)
  • güncel ++
  • +++++
  • güzel bir blizzard hesap düşünürmüsün içinde ow wow d3 falan olan
    teşekkürler hali hazırda wow hesabım var bfa yıda siparis verdim.
  • +++++
  • +++++++++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnsolance -- 29 Nisan 2018; 16:50:44 >
  • Güncel ++++++++
  • güncel
  • hesabın satılık ise almak istiyorum facebook üzerinden bana ulaşırsan sevinirim facebook adım "emrah.unutmaz.54"..https://www.facebook.com/emrah.unutmaz.54 ulaşırsan sevinirim.
  • güncel <<<<<<<<
  • sorc ne alemde şuan? bide fiyat yazmamışsın
    Hesap olduğu gibi duruyor kardeşim. Hiç vaktim yok oynamaya maalesef. İlk önceliğim gold u satmak, hesaba emek verdim sonsuza kadar oynamasam bile kalsa problem değil ama hesabı gold ile birlikte alacak kişiye uygun bir fiyata satıyorum. Bir kaç arkadaşla görüştüm ama onlar genelde hesabı istediler. İlgileniyorsan mesaj ile iletişim kurabilirsin.
  • fiyat cebime uyarsa almayı düşünebilirim, ne istiyosun
  • güncel ++++++++
  • guncelll
  • evet
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.