Şimdi Ara

SATILDIsatılık takaslık Thermalright HR-03 Rev-A tam tekmil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 22 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • qzwxec (4 mesaj) lastpavel (1 mesaj) CESAJANS (1 mesaj) mpy (1 mesaj) Rockford Fosgate (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Kasa & Güç Kaynağı & OC Ürünleri >> SATILDIsatılık takaslık Thermalright HR-03 Rev-A tam tekmil
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2255 Mesaj
    Referanslar: 18

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    SATILDI Firebaldan alınma, Thermalright HR-03 GT, 4ü düşük profil 11 adet ramsinki, uv-uv mavi ledli-hız kontrol ayarlı fanı ve diğer tüm kutu içeriğiyle birlikte satılıktır. İkinci el satın aldığım ekran kartının üzerinde geldi, su soğutma kullandığım için boşa çıktı.
    ayrıca ince uzun mosfet soğutucu da verilecektir.

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=100000110

fan:http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=ACR-BF4678

ilave aparat:http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=990000017

fan grill:http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=Z0024

Bendeki fan UV mavidir.

Fiyat kargo benden 75 YTL (soğutucu ve kutu içeriği, ACRyan UV mavi 92 mm fan ve kutu içeriği, 92 mm fan grill, soğutucu için ekstra bağlantı aparatları-toplam 4 ürün.)

NOT:Aldığım veya sattığım ürünlerde; arıza, yanlış ürün bilgisi vs gibi satıcıdan kaynaklanan nedenlerden dolayı iade olursa, satıcı tüm masrafları (ürün ücreti, kargo ücretleri, havale masrafları) karşılar; uyum problemi, yanlış ürün seçimi, ürünü kullanmaktan vazgeçme gibi alıcıdan kaynaklanan nedenler olursa, alıcı, ürün ücretini iade alır, masrafları (kargo ücreti, havale masrafları) alıcı karşılar.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 21 Temmuz 2012; 17:35:35 >

|
    |

• Yarbay
    2116 Mesaj
    Referanslar: 70

Katılım Zamanı
    02 Ocak 2007

Böyle birfanla sıvı sgutmaya hiç gerek yokmuş açıkcası.
    Muhteşem performanslı bir fandır birkaç ay önce ikinci elini fansız 100 ytl ye sattım fiyatın çok iyi.
    Hayırlı satışlar

Edit: İyi bir havalandırma ile fansız hali bile stok fanlara fark atar..İhtiyacı olan kaçırmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpy -- 2 Aralık 2008; 21:32:40 >
    |
    |

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    valla hocam sıfırı şu an kampanyada 112,4 ytl olunca anca bu fiyatı biçebildim. gerçi vga üzerinde gelince pahalıya gelmedi bana.

su soğutmaya elbette gerek yok ama, sli yapıyorum. sistem kuruluydu zaten, cpu ve diğer 8800gt bağlıydı, vga bloğun biri de hortumlara bağlı havada duruyordu. onu da bağladım, kısmetse yarın akşam anakarta monte edeceğim.
    |
    |
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    18 Nisan 2006

1 Not
    PM attım.
    |
    |

Katılım Zamanı
    11 Nisan 2006

Durum
    Forumda değil

pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rachadell -- 22 Aralık 2008; 1:14:38 >
    |
    |

~ ekobravo ~ Uğur.Türkben(x2) ~ kzsan ~ thehook ~ mc.kork ~ qzwxec ~ righteous@ ~ Bodyblows ~ mkoyuncu ~ oz58 ~ passat1905 ~ viper08 ~ jakooo23 ~ ibraxi ~ Enforcer ~ socialphbia ~ RockfordFosgate ~ skb ~ raymanallstar ~ losingrip ~ Emreün ~ guenen ~ CyberX_reel ~ cemalkirman ~ researcher12 ~ heache ~ Leone-510 ~ snx ~ DJ_CEYKO ~ R@deon ~ MIKROP DOGAN ~ Erman ~ R@N ~ FRAGILE ~ yeteryayeter ~ spleenish(x2) ~ Orqun06 ~ usb2.0 ~ oea064 ~ drs2479 ~ ogel ~ Tari_34 ~ fner ~ passoturko ~ ilhan.kocak ~ odessa798
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Katılım Zamanı
    27 Aralık 2008

Durum
    Forumda değil

sıfırı fan dahil 100 YTL ilana bir daha bak
    |
    |
    Referanslar: 21

Katılım Zamanı
    26 Mayıs 2007

Durum
    Forumda değil

bu ürünün aynısını tam 1 yıl boyunca 8800gtx ile kullandım, o zamanın "ultra" ları dize gelmişti süper ürün, iyi fiyat, süper satıcı

iyi satışlar..
    |
    |
    [link]=http://forum.donanimhaber.com/m_60397445/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60397445[/link]
  • Yarbay
    2255 Mesaj

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: FUSION2005
    sıfırı fan dahil 100 YTL ilana bir daha bak

quote:

Orjinalden alıntı: qzwxec
    valla hocam sıfırı şu an kampanyada 112,4 ytl olunca anca bu fiyatı biçebildim. gerçi vga üzerinde gelince pahalıya gelmedi bana.

mesajın zamanı Tarih 2 Aralık 2008; 22:35:20.
    fiyat linkini zaten ana mesajda verdiğim için, düzeltmeye gerek duymadım. ayrıca bu düzeyde bir ürün kullanabilecek birileri, fiyat linki vermesem de rahatlıkla en ucuza satılabildiği yerleri bulacaklardır.

iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.
    |
    |
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    17 Haziran 2007

Durum
    Forumda değil

pazarlık varmı acaba
    |
    |
    VİSİON Ati 4850 aldım ati 3870 sattım streetracer k 810 aldım. (MURAT) silverstone 850w psu aldım. sedoman34 460w psu sattım. Çalıyakalı seagate 1.5 tb harddisk aldım . furkan_10 aerocool T-gun pro aldım. Dupree seagate 1.5 tb harddisk aldım.demircibu gtx 460 aldım samsung 226nw sattımHKS571 Gigabyte gts 460 o.c sattım. Huseyin_198600 HP compaq cq 60 sattım. serdardiego Toshiba AC100 aldım. Emre9110 AMD FX 8320 3.5 GHZ & ASUS M5A99X EVO R2.0 aldım pegasus1881 GIGABYTE GA-P35-DS3L + Core 2 Duo E4300 sattım rskomicss96 x-fi xtremegamer sattım .Alışverişlerim referanslarımdır.
  • Yarbay
    2255 Mesaj

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: lastpavel
    pazarlık varmı acaba

pazarlıksızdır denildiğinde bile, an gelir, çok absürd bir teklif bile kabul edilir. bir insan tarafından satışına karar verilebilen, piyasadaki her ürün, pazarlığa açıktır.
    |
    |
1
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
Radyo Dinle
Ekonomi
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.