Şimdi Ara

SATILDI : Zararına Acil Satılık XFPS Sniper 3.0 (Xbox 360 için Klavye Mouse Adaptörü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar play-asia'dan Call of Duty 4 oynamak için getirttiğim XFPS Sniper 3.0 isimli ürünü hiç kullanmadan sıfır olarak acil ihtiyaçtan zararına satılığa çıkarıyorum.. Üstelik aynı sıfır ürün için plasy-asia'dan 15 günde ancak getirtilebilen, olabilecek en düşük maliyet ücretinin bile altında bir rakam ile..!

Ürün satış ve inceleme linki ;
    http://www.play-asia.com/paOS-13-71-eq-49-en-15-xfps+sniper-70-2c8a.html

Bu linkte gördüğünüz gibi ürünün ücreti 89.90$ dır + en düşük ücretli kargo ile 5 $ kargo ücreti, yani ürün en düşük ücret ile 95$ = 118YTL'ye gelmektedir ve de nu şekilde kargo süresi 2 haftayı bulmaktadır.

Ben size ertesi gün elinizde olacak şekilde kargolamak sureti ile sadece 100YTL'den satıyorum, yani sıfır bir ürünü aldığım gibi zararına satıyorum üstelik 2 hafta beklemeden hemen sahip olacaksınız.

Tabii ki üzerine kar koyup satabilirdim ancak acil satış olduğundan bu rakamı veriyorum..
     SATILDI : Zararına Acil Satılık XFPS Sniper 3.0 (Xbox 360 için Klavye Mouse Adaptörü)

Ürün dediğim gibi sıfır ve kullanılmamıştır. Ürün ile Xbox360'ınıza klavye mouse bağlayıp live'de COD4'ü klavye mouse rahatlığı ile oynayabilirsiniz veya 2. 3. veya 4. kol yerine Xbox360'ınıza PlayStation2 kolu bağlayıp daha uygun şekilde kol probleminizi halledebilirsiniz.. Üzerindeki X-Y koordinat balans ayarı ile mouse'unuzun her yöndeki hassasiyetini ayarlayabilirsiniz.. Gerçekten live'de lider olmak isteyenler için harika bir ürün, zaten bu firma yıllardır konsollara bu tip adaptörler yapan ve de XBOX360 için ilk ve tek firma..

İzmir içi elden şehir dışına ise hesabıma ücreti yattığı takdirde hemen verilen adrese kargolanır, bana buradna p.m. veya mail yolu ile ulaşın lütfen.

mail: bynedim [at] hotmail [nokta] com

Referanslarım profilimdedir..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynedim -- 19 Mart 2013; 12:54:58 >

• Kaçtı..
  • vay be bende bu aksesuardan arıyordum çok pahalıymış uygun olursa alırdım
  • kardes ben bunu almak ıstıyorum hala satmadıysan?? cevap beklıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.