Şimdi Ara

// SATILDI// XFX RX 5600 XT THICC III Ultra - 2700 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
6.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    SATILDI

MARKA MODE
    L: XFX AMD Radeon RX 5600 XT THICC III Ultra 6GB GDDR6 192Bit DX12

FİYAT: 2700TL, Takas düşünmüyorum.

GARANTİ DURUMU: Temmuz ayında incehesap'tan alındı, garantisi devam ediyor.

Kutusu mevcut.
    Kartı hali hazırda kullanıyorum. Herhangi bir test vs. istenirse yapabilirim.

İstanbul - Üsküdar civarı elden teslim tercihimdir.

Uzak mesafe satışlarına çok sıcak bakmıyorum ancak illa ki uzak mesafe satışı olacaksa önce havale sonra kargo şeklinde alışveriş yapılabilir.

Sorularınız olursa bu başlık altından veya özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

// SATILDI// XFX RX 5600 XT THICC III Ultra - 2700 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying_Hero -- 3 Kasım 2020; 13:35:24 >

• Anlaşıldı, siz sıfırını 2250 TL ye alıp 2199 olunca ağlayanlardansınız.

https://store.donanimhaber.com/60/03/93/6003936d78db503401b6270bea5ab550.jpg

Nasıl bir forum oldu burası anlamıyorum, eskiden sarı siteden, yada kırmızı siteden kaçıp gelenler burada gerçek ederleri ile ürün alıp satarlardı. Artık insanların çoğu bu forumda sıfırını alıp kullanıp beğenmeyince aldığı fiyatın üstünde millete itelemeye çalışıyor kullanılmış ürünleri.
    ilanını istediğin fiyattan açmakta özgür olduğun gibi insanlar da bu fiyata yorum yapmakta özgür. Saçma sapan mantık dışı yüksek bir fiyat biçmişsin ve sanırım kendin de dahil herkes bunun farkındadır. Muadili kartların sıfır fiyatından bile daha fazla istiyorsun kullanılmış karta. Yani komik desem degil, komik degil desem biraz komik :) bilemedim

Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.