Şimdi Ara

SATILDI - X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    2 sene önce DH Forumdan alınmıştır. Sadece ürün bulunmaktadır , sorunsuzdur.Win7 ve 8'de driver sorunu yaşamadan kullandım.

Yeni sistemimde PCI slot olmadığı için X-fi Titanium Fatality Champion aldım. O yüzden satılığa çıkardım.

Fiyat Pazarlıksız, takassız TL dir. İstanbul içi elden teslim edebilirim.

http://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&subCatID=208&prodID=15854&prodName=X-Fi%20XtremeGamer%20Fatal1ty%20Pro%20Series&subCatName=X-Fi&CatName=Sound+Blaster&VARSET=prodfaq:PRODFAQ_15854,VARSET=CategoryID:1
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanart -- 16 Şubat 2013; 20:18:18 >

• Takipteyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede Extreme audio var ama tam ekran kartının altına takmak zorunda kalacagım ıcın fanların onunu kapatıyor dıye takamadım. Sizin aldıgınız ürün nereye takılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baho8282

Bendede Extreme audio var ama tam ekran kartının altına takmak zorunda kalacagım ıcın fanların onunu kapatıyor dıye takamadım. Sizin aldıgınız ürün nereye takılıyor?

PCI slotuna takılıyor hocam.satma nedenimde bu zaten yeni anakartımda PCI slotum yok.

O yüzden yeni ses kartı aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanart

quote:

Bendede Extreme audio var ama tam ekran kartının altına takmak zorunda kalacagım ıcın fanların onunu kapatıyor dıye takamadım. Sizin aldıgınız ürün nereye takılıyor?

PCI slotuna takılıyor hocam.satma nedenimde bu zaten yeni anakartımda PCI slotum yok.

Ben aldığınız ürünü sormuştum o tarz bisey lazım banada
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasanart

quote:

Ben aldığınız ürünü sormuştum o tarz bisey lazım banada

PCI-x slotlarıın hepsine takabilrsiniz.

Bİrden fazla varsa anakartınızdaki Ekran kartı slotlarına bile takılabiliyor.

• o olay cok iimiş 3 tane var bende sızın aldığınızdan alayım forumda bulabılırsem o zaman xfi den sora onboard cekılmıo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.