Şimdi Ara

SATILDI Whey Protein Tozu 1.5kg(Kutu dahil)[90TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILDI Whey Protein Tozu 1.5kg(Kutu dahil)[90TL]
    önceden aldığım evde uygun koşullarda sakladığım, fakat açalı 5 ay civarı olan protein tozunu satmak istiyorum.

ürün polonya menşeili bir protein tozudur. zamanında türkiye'ye getirilmiş fakat daha sonrasında firmalar tarafından, dolar nedeni ile supplement fiyatlarının yükselmesi ile birlikte çeşitliliği düşürerek ithal ettikleri ürünleri azaltmaları sonucu türkiye'ye getirilmemeye başlanmıştır.

spora ara ara devam ettiğim için bir kısmını anca kullanabildim fakat köye geldiğimiz için 4 haftadır spor yapmıyorum ve yaza kadar da çoğunlukla köyde kalacağımız için büyük ihtimalle yapmayacağım.köyde olduğumdan da bu süre içerisinde ilan açamadım fakat şu anda bir haftalık tekrar ilçeye geldiğim için buradayken kargoya da verebileceğim süre varken satmaya çalışıyorum.

arkadaşı ile birlikte kullanabileceğini düşünen varsa alabilir. kutusu ile birlikte 1.5kg geliyor kutusunu da 250-300gram saysak 1.2-1.25kg protein var diyebiliriz içerisinde. sktsi geçtikten sonra 2-3 ay daha kullanılabilir, etkisi biraz düşmeye başlar zaman geçtikçe bu şekilde zamanında kullanmış olduğum protein tozları oldu. fakat orası sizin insiyatifinize kalmış.

ürünün fotoğrafları :

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 90 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Sakarya, Adapazarı Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• önceki girdiğim fiyatın biraz mantıksız olmuş olduğunu farkettiğimden fiyatı güncelledim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.