Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILDI - > VESTEL 19' DVI Geniş Ekran LCD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ses & Görüntü >> Monitör >> SATILDI - > VESTEL 19' DVI Geniş Ekran LCD
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10313 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      16 Nisan 2009 23:29:23 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Monitör Özellikleri

yukarıdaki özelliklerde bulunan hoparlör yok üründe model aynı ama yanlış yazmışlar sanırım. Gecikme süresi de monitörün üzerinde 5ms yazıyor yapışkanda üst tarafta.

- Ürünün fatura tarihini bilmiyorum fakat üretim tarihi 1-5 Mayıs arası 2008 'dir. Üretildiği gibi satılmış olsa bile 1 yıldan çok garantisi mevcut, garanti belgesi var, fatura yok, Vestel gibi TR'nin her ilinde servisi olan bir firma için garanti belgesi de gerekmiyor zaten.

-Yanında güç kablosu , DVI kablosu, D Sub Kablosu , Kullanma kılavuzu mevcuttur, kutusu da elbette var. Kasasında gözle görülür hiçbir çizik vs yok , çok temiz monitör =)

- Ev arkadaşıma almıştım ama maddi durumunda problemler çıktığı için satmak zorundayız. Gerçekten görüntü kalitesini beğendiğim bir monitör. Bende Philips 190X7FB gibi bir monitör olmasa bunu da bir süre kullanabilirdim sanırım:)

İlanlarım arasındaki N70 ME + LCD = (N73 ve üzeri) + para şeklinde takas olabilir
      - Vestel LCD + para = N73 olabilir
      - 1TB Hdd + para = Vestel LCD olabilir, bunların dışında takas opsiyonu yoktur.

İstediğim fiyat 189 TL. Bu özelliklerde dvi lı bu fiyata monitör şu anda forumda yok sanırım:) ptt ile en çok 7 TL ye kargolanır tüm şehirlere.

Telefonla çektiğim birkaç resmi;

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 17 Nisan 2009; 20:43:48 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yarbay
      10313 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      16 Nisan 2009 23:46:24 Konu Sahibi
      Vestel diye korkmayın yahu . Beni tanıyanlar bilir kimseyi kandırarak 1TL cebime girmesine izin vermem, başkasının da birilerini kandırmasına göz yummam. Pişman olmayacaksınız diyorum (= Keşke büyük bir şehirde olsaydım da göstererek satabilseydim ya da kaliteli bir fotoğraf makinem olsa =( Masaüstünde renklerin canlılığını görünce aşık olacağınız bir monitör.
      |
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • Yüzbaşı
      622 Mesaj
      Referanslar: 17

Katılım Zamanı
      24 Nisan 2006

Durum
      Forumda değil

17 Nisan 2009 09:10:42
      |
      |

Alışveriş yaptıklarım: *okanharman * selchuk * hiickimse * corny * C-TİMİ * şeref * XErTuX *WEST_BOY * WhyTheyCallMeInsane * nesimdural * forcun * Smileyy * gslicocuq * sisilli * kissesForYou * wild * Mehmet_Köksal * Seref yuksel * mpy * kachus * bahadir_bado * Rizeli55 * 288xq * vincee * öztin * HePeR * rainbowr6 * mj_pelit * necoinside * neosis * sugarboy * karabey_53 *tribalenfeksiyon* evrenersoy79*
Reklamlar
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.