Şimdi Ara

[SATILDI] TP-LINK Archer VR200 750Mbps Wireless AC Dual Band Gigabit ADSL/VDSL2 Modem Router

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILDI] TP-LINK Archer VR200 750Mbps Wireless AC Dual Band Gigabit ADSL/VDSL2 Modem Router
    05.09.2016 tarihinde hepsiburada.com'dan almis oldugum modemi daha ust model aldigim icin satiyorum.
    TP-LINK modemlerde garanti 3 yil diyor yani 18 ay daha garantisi var.
    Oncelikli tercihim elden teslim satistir. Izmir/Torbali izban istasyonuna yakin yerde oturuyorum.
    Diger turlu once odeme sonra kargo yapabilirim.
    Uzun zamandir internetten ikinci el satmiyorum, eskiden GG uzerinden satislarim olduhttps://profil.gittigidiyor.com/sinancetinkaya/aldigi-yorumlar/satis#yorum

Istedigim fiyat 100 TL dir.
    Not: Pazarlik yapmayi sevmiyorum, fiyati o yuzden dusuk tuttum. Lutfen rica ediyorum o olur mu, bu olur mu diye ozel mesaj atmayin.

[SATILDI] TP-LINK Archer VR200 750Mbps Wireless AC Dual Band Gigabit ADSL/VDSL2 Modem Router
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 9 Eylül 2019 Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Cihaz forumdan Asriell'e satilmistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tt0m@n -- 19 Mart 2018; 17:59:25 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.