Şimdi Ara

SATILDI...Sony Z2 / lanet Merkür retrosuna rağmen son deneme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILDI...Sony Z2 / lanet Merkür retrosuna rağmen son deneme
    SATILDI...

Bu üçüncü ilanım. Fiyatı düşe düşe kuşa döndü. Ya millet Z3 ün daha iyi olacağını sanıyor (ki biraz araştırma yaparsalar ufak bir işlemci hızlanması ve 3-5 gramlık hafifleme dışında bi fark olmadığını görecekler ha pili düşürmüşler bu da hoş olmamış neyse devam edeyim) ya da şu lanet merkür retrosu yüzünden bir türlü satamadım. Eski ilanları bile silemiyorum çıldırıcam. Daha önce verdiğim ilanlar sorunsuz sonuçlanmıştı. Ha artık Z2 ye blackberry muamelesi yapılıyorsa yapacak bişey yok. O yüzden son kez ilan veriyorum.
    25 temmuzda vodafonedan alınmış olup garantili, cepkaskolu, hatta 64 gb sandisc hafıza kartı ile birlikte telefonumu satıyorum. Ön yüzünde koruma olduğu için hiç bir çizik yok, arka yüzünde ise micro çizikler mevcut. Hiç bir tarafında vuruk, çatlak, göçük yok. Full kutusuyla beraber İstanbul içi elden teslim şekliyle vereceğim. İstenildiği taktirde fotoğrafları yollayabilirim.
    Hiç bir problemi olmayan telefonumu 3 ay olmadan satma sebebim tamamen paraya olan ihtiyacım. Bana secret yaptırmayın alın şu telefonu

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 20 Ekim 2014 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hahah hocam ne güzel ilan, hayırlı satışlar. Pm gönderdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acıyorum şu sony'nin kullanıcılarına. 6ayda bi çıkar telefonlar yarıdan daha çok ucuzlasın kısa zamanda. Nakitim olsaydı keşke kaçırmazdım
  • nudeanchowy kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, artık dayanamadım valla:)
    Maalesef acil nakit ihtiyacım olduğundan satıyorum takasla ilgilenmiyorum ama çok teşekkür ederim

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Mobil için fiyat gözükmüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHİR NERESİ İL İLCE
  • Kaca verdiniz hocam ayıptır sorması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.