Şimdi Ara

SATILDI*** Sony Xperia XZ1 Rev 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan Bilgisayar'dan 2018 Mayıs ayında aldığım telefonumu yeni tel. aldığımdan dolayı satıyorum.

* 64gb
    * Herhangi bir yavaşlama, menüler arası geçişte takılma vs. yoktur. Foto kalitesi gündüz çekimlerinde çok güzel, gece karanlık ortamda çok verimli değil.
    * Genellikle bu telefon için üretilen kılıfı ile kullandım, araçta torpidoya koyduğum yerden tümseklerden geçişte birkaç kez düştüğünden dolayı ekranında belli belirsiz bir ışık hüzmesi var, fotolarda da görünüyor, kullanıma engel değil.
    * Kullanımdan dolayı -gene fotolardan da görüleceği gibi- bir kaç yerinde beyaz noktalar var, belki bir solüsyonla vs silinirse çıkabilir.
    * Hafıza kartı kullanmadım hiç, ihtiyaç duymadım. Kenarındaki micro sd kart takma tepsisi kayıp, nasıl kaybettim inanın bilmiyorum. Kılıfla kullandığım için farketmedim bile. sim kart tepsisi mevcut, zaten telefonun içine takılıyor kenardan.

Sıfır tel. fiyatlarının uçtuğu bu dönemde 2.el telefon almayı düşünenler için tatmin edici bir cihaz, detay isterseniz video çekip whatsapp'ten gönderebilirim.

Fiyat: 1.000TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakorman -- 29 Ağustos 2020; 23:23:19 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.