Şimdi Ara

SATILDI Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
2.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #Asus Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILDI Silinsin
    SATILDI Silinsin
    Fiyat : 900 TL Miktar : 3 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Sadece anakart satılık mı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SADECE BELİRTTİĞİM İŞLEMCİLER İLE TAKASLIK
    Arkadaşlar kullandığım sistem yeni sisteme geçicem sadece Lga 1151 işlemcim eksik şu parça bu parşa satılık/takaslık diye sormayın
    TEK PARÇA SATIŞI SORANLARA CEVAP YAZMIYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seçkin035 -- 25 Kasım 2018; 14:15:41 >
  • dostum ürünleri satmıyor musun fiyat göremedim.

kim elindeki son sistem sistemi geriye dönük sistemle takas etsin mantığını çözemedim? paraya ihtiyacı olan kişi bu yolu seçmez bence. kazanacağı 100-200 tl olacak.
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    aciliyeti yok dedik ya çalışan sistem diye kullanıyorum uygun işlemci takaslarsdam sistem upgradesi yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seçkin035

aciliyeti yok dedik ya çalışan sistem diye kullanıyorum uygun işlemci takaslarsdam sistem upgradesi yapacağım
    anladım.

veren arkadaş da sistem downgrade'i yapacak. neden niye? :D elindeki telefonu satıp ucuz ikinci el almak bile daha mantıklı stabil pcyi elden çıkarmaktan.

dikkat et sorunlu mala denk gelme ihtimalin yüksek.
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    takas ile alaçağım sadece işlemci stres testini yaparaım işlemcinin sıcaklık değerlerine bakrım sonra yoluma devam ederim zaten donanım bilgisi olmayan 2. el olayında dikkat etsin
  • bence oyun bilgisayarı ise değiştirmenize gerek yok. Keyif işidir sizin kararınız

i5 2500K dahi gtx 1070' e yetebilirken (darboğaz yoktur demiyorum) i7 2700K ile hayda hayda yok bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironblood19

bence oyun bilgisayarı ise değiştirmenize gerek yok. Keyif işidir sizin kararınız

i5 2500K dahi gtx 1070' e yetebilirken (darboğaz yoktur demiyorum) i7 2700K ile hayda hayda yok bence :)
    dediğiniz gibi i5 2500k kullanıyorum rx580 ile birlikte. hala canavar gibi işlemci. 4.2ghz stabil kullanıyorum. patlayana kadar devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Cei

dediğiniz gibi i5 2500k kullanıyorum rx580 ile birlikte. hala canavar gibi işlemci. 4.2ghz stabil kullanıyorum. patlayana kadar devam

Alıntıları Göster
    2012'in sonunda i5 750 + anakart verip aldığım işlemcidir..

o zamanlar 1,65 voltluk ddr3 kullanıyordum z68 anakart ile, hiç bir fark görememeiştim. ne zama 1,5 voltluk ramlere geçtim, ciddi anlamda gözle görülür açılış süresi azaldı ve tepkime geçikmesi azaldı.

Üstüne 1 Psu satıp, 1 Psu bozdum.
    Sayısız ekran kartı geçti
    1 SSD bozayazdım, 1 Hdd bozdum (ömür durumundan)
    1 Anakart değiştirdim.

HALEN TAŞ MAŞALLAH

• SOKET 1150 düşünürseniz,i5 4460 lı sistem var.
  • fiyatta pek birşey yapamam 6/7 nesil i5 işlemcilere adamlar uçuk rakamlar istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seçkin035 -- 8 Ocak 2019; 21:22:11 >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat takip
  • Genel sorulara Cevaplar
    *SON FİYAT
    *KOMPLE SATILACAK
    *SADECE REMLER KUTULU VATANDAN ALINMA
    *SİSTEMİN TEK EKSİĞİ ANAKART ARKA PLAKASI O KADAR
  • fiyatı 700'dü hatta almaya niyetliydim satıldı diye cevap yazdın diye hatırlıyorum. ayrıca sizde dolara bağlamışsınız hocam :) maşallah
  • sol7dier kullanıcısına yanıt
    6/7 nesil cpu fiyatlarına paralel gidiyorum demekki onlarda arttı
    ayrıca 700 değil di fiyat
  • mustafadvc1 NİCKLİ Arkadaşımıza Çalışan Pc üzerinde Testi Yapılarak Elden Satılmıştır
    Hayırlısı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.