Şimdi Ara

satıldı silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
2.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıfırdan tamamen farksız kutu ve fatura yok. hp nin sitesinden kkontrol edince garantisi mayıs 2013e kadar. istenildiği gibi test edilebilir, almadan önce istediğiniz oyun, program vb.. yükleyip istediğiniz kadar deneyebilirsiniz.

battlefield 3 ü hard görüntü ayarlarında ortalama 30 fps ile rahatlıkla oynatabiliyor, güncel oyunların hepsini yüksek ayarlarda rahatlıkla oynarsınız. ekran kartı çok iyidir.

beatsaudio ses sistemi var, laptopta 2 önde 2 arkada toplam 4 adet speaker mevcut çok iyi ses veriyor.

fiyat 1400 >>1300 tl pazarlık yok lütfen teklif etmeyiniz. TAKAS 46'' 3D LED VEYA 3D LED PLAZMA TV LER İLE OLABİLİR. KAFAMA YATARSA 42''3D LED TV DE OLABİLİR. +/- ANLAŞILIR

TAKAS FİYATIM 1500 TL

(lütfen pazarlık yok demişsiniz ama yinede teklif edeyim, şu kadar param var filan demeyin LÜTFEN)

arkadaşlar bu kadar net yazmama rağmen yinede şu kadar olurmu, param çıkışmıyor vs.. yazanlar var. daha nasıl ifade edeyim pazarlık yok diye. 1 tl dahi indirim yok hiç bir koşulda satılazsada dursun kenarda.

PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-PAZARLIK YOK-

şehir dışı satış yok, sahibinden vb.. sitelerinden taksitli almak istiyen olursa komisyon eklenir, istanbul elden teslim edilir, yanımda test edilip bakılır ve yanımda ödeme onayı verilmek koşulu ile olabilir

İşlemci Üreticisi Intel®

İşlemci Modeli Core™ i5

İşlemci Numarası 2410M

İşlemci Hızı 2,3 GHz

İşlemci Hızı-Hızlandırılmış Intel Turbo Boost Teknolojisi ile Max. 2,9 Ghz

Bellek 4 GB

Disk Kapasitesi 500 GB

Disk Dönüş Hızı 7200 rpm

Ekran Boyutu 15,6"

Ekran Kartı Belleği 1 GB

Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768 px

Ekran Kartı AMD Radeon HD 6770M (1 GB DDR5)

İşletim Sistemi Windows 7 Home Premium

Ağırlık 2,91 kg

Ön Bellek (L2 Cache) 3 MB

Kart Yuvaları Multimedia Kart (MMC), Secure Digital High Capacity (SDHC), Secure Digital Kart (SD)

Ekran Kartı Türü Paylaşımsız

Bellek Türleri DDR3

Max. Bellek Desteği 8 GB

Optik Medya DVD±RW DL

Kablolu Ağ Ethernet 10/100/1000

3G Modem Hayır/Yok

Klavye Türkçe Q

Firewire Hayır/Yok

Wireles Bağlantı Evet/Var

Kablosuz Ağ Tipi 802.11b, 802.11g, 802.11n

SIM Kart Yuvası Hayır/Yok

Kamera Evet/Var

Bluetooth 2.0 + EDR

USB 2.0, 3.0

Usb Sayısı 4 Adet

HDMI Port Evet/Var

VGA Bağlantısı Evet/Var

Tv Çıkış Bağlantısı Hayır/Yok

Gömme Hoparlör Sayısı 4 Adet

Mikrofon Giriş Fişi Evet/Var

Parmak İzi Okuyucu Evet/Var

Hoparlör/Kulaklık Çıkış Fişi Evet/Var

Pil Süresi 1 - 4 saat

Pil Hücre Sayısı 6

Boyutlar (GxDxY) 37,8 x 24,68 x 3,11 cm
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrYeN -- 23 Aralık 2011; 13:19:36 >

• bin tl ye verirsen düşünebilirim
  • ilandaki ''pazarlık yok teklif etmeyiniz'' cümlesi ne ifade ediyor sana..
  • gösterdiğiniz ürünün kasası farklı, beatsaudio yok, ayrıca ekran kartları arasında cok ciddi fark var. link vericekseniz aynı ürünün linkini vermelisiniz. başka model ne alaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrYeN -- 7 Kasım 2011; 16:53:54 >
  • Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak diye buna derim ben.
    Arkadaşım hiç uğraşma bence.Bas şikayet butonuna arkadaşlar elma ile armutu kıyasladıklarını belki anlarlar.
    G6 serisi nerdeeee dv6 serisi nerdeee? Sallamayalım lütfen

6470 ile 6770 arasında zaten 200 dolarlık bi fark vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToGaN35 -- 9 Kasım 2011; 11:26:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToGaN35

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak diye buna derim ben.
    Arkadaşım hiç uğraşma bence.Bas şikayet butonuna arkadaşlar elma ile armutu kıyasladıklarını belki anlarlar.
    G6 serisi nerdeeee dv6 serisi nerdeee? Sallamayalım lütfen

6470 ile 6770 arasında zaten 200 dolarlık bi fark vardır.

Forum kuralları:
    Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir. Polemiğe giren üyelerin de mesajları silinmektedir, ilanları kilitlenebilmektedir.
    Senin yaptığın çok forum kuralları dahilinde oldu emin ol!

Benim yaptığım da forum dışı olabilir, olabilir diyorum farklı bi cihazla KARŞILAŞTIRDIĞIM için. Yazarken de HP NİN FARKLI Bİ CİHAZI diye yazmışım. Ardından ekran kartının farklı olmasını ve bimekstekinin de 0 olmasını söylemişim. Anlaşılmayacak bişey yok. O yüzden polemik yaratmaya da gerek yok.

Çoğu kişi bilgisayar ararken modeline bakarak bu dv6 bu g5 diye almıyor özellik ve fiyat karşılaştırmasına bakıyor. Ayrıca ekran kartının modelini iyi biliyorum. DV7 6001st kullandım uzun süre. Kaliteli bi ekran kartı. Bir ekran kartının nelere kadir olduğunuda biliyorum. Ama fiyatında nelere kadir olduğunu biliyorum. Velhasıl kelam ben bi ürün için karşılaştırma yapıp çıkıyorum siz benim yaptığım yoruma yorum yapmak için girip çıkıyorsunuz.

Zararlı çıkan satıcı arkadaş oluyor kirleniyor ilanı başka bişe değil. Benimkinin kendimce yararı oldğunu düşünüyorum almak isteyen kişi karşılaştırma yapabilir ama sizin yazdıklarınızın hiç bir yararı yok kimseye...

NOT: Yöneticilerin tüm gereksiz mesajlarımızı silmesi isabetli olur.

• takip.hayirli satislar.
  • ekran kartı çok iyi
  • güncel oyunları yüksek ayarlarda sorunsuz oynatabiliyor. kendi sınıfındaki kartlar içinde performansı çok çok iyi
  • PM
  • yanıtladım
  • Daha yenilaptop aldım eğer almasaydım düşünmeden alırdım.hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasans

Daha yenilaptop aldım eğer almasaydım düşünmeden alırdım.hayırlı satışlar.

hayırlı olsun yeni lap top un

teşekkürler
  • takip fiyat düşerse alabilirim diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk_mixed

takip fiyat düşerse alabilirim diye :)

düşmez garanti ederim
  • Pm de atmistim ama 3gs 32 gb veya galaxy tab p7500 3g modelinden birini dusunurseniz goruselim
  • pm niz gelmedi bana. takas düşünmüyorum
  • Bu fiyata bu cihaz satılmazsa 10 gün banlayacam kendimi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

Bu fiyata bu cihaz satılmazsa 10 gün banlayacam kendimi...

hazırlan hocam bamlanmaya, satılmadı hala
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.