Şimdi Ara

SATILDI SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

-Yurtdışından gelmiştir,Pasaporta kayıtlıdır.

-Tamir Görmemiştir.

-3 Aydır kullanılmaktadır.

-Kamerasının iç lens kapağında bir problem vardır,kameraya görüntü ekranı tam olarak gelmemektedir.yeni kamerası 25Ytl'dir,yeni telefon aldığımdan yaptırmak için uğraşmadım.

-Çizik yoktur,temizdir,ekran jelatini üstündedir.

-N97 aldığımdan ötürü satılıktır.

-Cihazın yanında Nokia Müzik Kulaklığı,N Series Şarj Cihazı,Bilgisayar Bağlantı Kablosu,TV Bağlantı kablosu ve PAZARLIK DAHİLİNDE; İSTEYENE ADATA ''1'' GB ,İSTEYENE TOSHIBA ''8GB'' Hafıza kartı verilecektir.

-Diğer hiçbir fonksiyonunda problem yoktur.!!!!!!!!!

- İstanbul içi elden teslim edilecektir,PAZARLIK PAYI VARDIR!!!!!!!!

RESİMLERİ YÜKLEME DE PROBLEM ÇIKTIĞINDAN ALICILARA RESİMLER GÖNDERİLECEKTİR. :)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceDeathR -- 9 Ocak 2010; 19:04:52 >

• fiyat aşırı yüksek hocam forumda garantili olanları bu fiyattan ve daha altında satılan oldu , hemde sorunsuz
  • Peki bizde biraz daha düzenleriz. :)
  • istersen 1000 lira yaz hocam cihaz senin , fakat araştırma yapmanı öneririm n82 fiyatı hakkında eğerki satmak istiyorsan , yada kamera problemini halledip iyi bi şekilde satabilirsin
  • Bende biliyorum kamera problemini halletirmeyi de uğraşacak vakit yok diye ilan'ı verdim zaten, dikkat edersen pazarlık payı vardır ibaresi halen duruyor. :)
  • n82'in sadece kamerasının 25 lira olduğuna emin misin hocam
  • N95'lerin kameraları 25tl'ye gidiyor zaten,ayrıca 25 tl'ye 3 ten fazla kamera buldum ancak dedğim gibi uğraşacak vaktim yok.! :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceDeathR

N95'lerin kameraları 25tl'ye gidiyor zaten,ayrıca 25 tl'ye 3 ten fazla kamera buldum ancak dedğim gibi uğraşacak vaktim yok.! :)

Kardeş bence yaptır sat,çünkü n82 nin en önemli özelligi kamerası, kamerası bozuk oldugu zaman kimse almaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.