Şimdi Ara

SATILDI SİLİİNEBİLİR !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oolumbakgitt -- 7 Şubat 2013; 17:59:07 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Garantisi olan bir hdd de bad sector olduğunda direk firma değişim yapıyo zaten. Neden böyle birşeye gerek duyuyorsunuz ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: university

Garantisi olan bir hdd de bad sector olduğunda direk firma değişim yapıyo zaten. Neden böyle birşeye gerek duyuyorsunuz ki.

doğrudur. fakat ürünü aldığınız yerden sadece birebir değişim oluyor diye biliyorum. benim aldığım yer de evime bir hayli uzak ve üniversiteye gidip geldiğim için vaktim olmuyor. ihtiyacım da yok zaten alacak olan güle güle kullansın

• Artık çoğunlukla değişim yerine iade faturası kesiyorlar. Yani cihaz kaça alındıysa o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Artık çoğunlukla değişim yerine iade faturası kesiyorlar. Yani cihaz kaça alındıysa o kadar.

o zaman alan arkadaş tamir ettirip kullanır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: thegoalkeeper

quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Artık çoğunlukla değişim yerine iade faturası kesiyorlar. Yani cihaz kaça alındıysa o kadar.

o zaman alan arkadaş tamir ettirip kullanır hocam

vatan bilgisayardan aldıysanız kargo ile topkapı şubesine gönderdiginizde garanti işlemini yaptırabilirsiniz veya logosoft a gönderip direk distribtorden onarımını yaptırabilirsiniz.

kutuyu açtıysanız ve vida izi vs varsa oyüzden satmayı düşünüyorsanız onu bilemiyorum ama 50 100 liraya bad li disk tamir edicek pek insan yok firmalar bile değişime gidiyor böyle şeylerde.

• kargoda takılır, geri gelmez, sonra iyice zarara girerim. ürünün bahsettiğimden başka sıkıntısı yok isteyen yaptırıp kullansın ben uğraşamam ürünümü de riske atamam öyle boş işlerle

• harddisklerin tamiri türkiyede mümkün değil zaten öyle bir sektörde yok.
    ancak fabrikası oda diskini değişerek tamir yapıyor.aksi halde bad sektör tamiri diye bişey yok.
    içindeki verileri kurtarmka mümkün ancak pahalı bir işlem.
    onuda türkiyede 1 kişi yapıyor.
    yenisi ile değiştirilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.