Şimdi Ara

-SATILDI- SIFIR PowerColor PCS+ Radeon R9 380X DirectX 12 AXR9 380X 4GB 256-Bit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 -SATILDI- SIFIR PowerColor PCS+ Radeon R9 380X DirectX 12 AXR9 380X 4GB 256-Bit
    SATILIK SIFIR PowerColor PCS+ Radeon R9 380X DirectX 12 AXR9 380X 4GB 256-Bit GDDR5 PCI Express 3.0 CrossFireX Support ATX Myst. Edition Video Card.
    Amerika'dan aldım. Bu fiyata alınacak en iyi karttır. Özellikllerini araştırın beğeneceksiniz. PCS+ serisidir.

SATILDI Önce para sonra kargo yapılacaktır. Kutunun detaylı resimlerini de isteyene gönderirim. Jelatini vs. kesinlikle açılmadı, bu nedenle de iade alınmayacak arkadaşlar.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 2 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 19 Mart 2016 Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Kart güzel. Fiyat takip.
  • Bi fiyat takipte benden...
  • Sizin için indirim yaptım :)
  • takip
  • fktanik kullanıcısına yanıt
    Amd bu ya da başka bir karta oyun vermiyor. Amd belirli markaların ( Dell Toshiba gibi ) belirli Amd donanımlarını içeren bilgisayarlarını alanlariçin oyun dağıtımı yapıyor. Bu kartı alan birisi bu dağıtımdan faydalanamaz. Lütfen yanlış bilgilendirmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7416DD784 -- 7 Mart 2016; 3:57:28 >
  • Mesajın için teşekkürler.
    Sonradan eklenen AMD'nin gönderdiği bir güncelleme yayınlamışlar.
    Ben bu kartı Amerika'dan aldım, yarın paketlerden birini açıp kurulum yapacağım. Geçerse bilgi veririm zaten.

http://www.turunculevye.com/haberler/goster/amd-kullanicilarina-ucretsiz-oyunlar-dagitiyor-11880
  • fktanik kullanıcısına yanıt
    Ben R9 380 kartımla denedim fakat sonuç başarısız. Sen yapabilirsen paylaş lütfen yanlış yaptığım yerleri göreyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TallMan

Ben R9 380 kartımla denedim fakat sonuç başarısız. Sen yapabilirsen paylaş lütfen yanlış yaptığım yerleri göreyim.

Denedim geçmedi. Faturayı ve sistem proof bir dosya gönderdim. AMD ne diyecek bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 11 Mart 2016; 20:40:26 >
  • Takip
  • Kartlar satılmıştır. Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
    Herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.