Şimdi Ara

Satıldı*****SIFIR MSI P67A GD53 LGA 1155 2 YIL GARANTILI 275 TL****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
     Satıldı*****SIFIR MSI P67A GD53 LGA 1155 2 YIL GARANTILI 275 TL****

Servisten birebir değişimle alınmış sıfır üründür. Normalde Garanti süresi Nisan 2013'te dolacaktı ama, MSI TR Yetkili Servisi ServisPoint tarafından, müşteri mennuniyeti adına yeniden 2 yıl garantili olarak verildi. 12 Aralık 2013 tarihine kadar 2 yıl garantilidir. Mascom Garanti belgesi kutu içindedir.

***SLI/CF desteği
    ***DDR3 1066/1333/1600*/2133*(OC)
    ***SATA III 2 Adet
    ***SATA II 4 Adet
    ***USB 3.0

Ayrıca diğer göze çarpan özellikler:

• Military Class II: Uzun ömürlü, yüksek kaliteli baskı devre bileşenleri.

• OC Genie II: 1 saniyede tek tuş ile Otomatik OC. 2500k ile 4,2 GHZ.

• ClickBIOS: Kolay kullanımlı UEFI BIOS arabirimi. Türkçe Bios Desteği mevcut.

• Süper Şarj: Hızlı şarj iPad / iPhone / akıllı telefon

• THX TruStudio PRO: tam bir ses deneyimi sunuyor

GD-65 model ile farkları: 2 adet daha Sata III, E-sata, ve IE1394 girişidir. GD55 ile tek farkı IE1394 girişidir. Güç soğutma ve bileşen kaliteleri birebir aynıdır.

Vatan Bilgisayar'da %25 kampanya yapıldığında, fiyatı 429 TL'den 322 TL'ye düşüyor.
    Eksen Bilgisayarda 348 TL nakit yada tek ödemeli,

Elden teslim sadece, Hafta içi öğle tatilinde Maslak civarında, Akşam işdönüşü 18:30 19:00 aralığında E-5 Bostancı-Pendik arasında yapabilirim. Lütfen farklı adreslerde ve geç saatlerde elden teslim talep etmeyiniz.

Önce Para Havalesi Sonra Kargodur.

Takas yoktur. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Ayrıca 2003'ten bu yana, sadece kullandığım ürünlerimi sattığım %100 olumlu profilim Özellikle ölücülerin dikkatine.
    http://profil.gittigidiyor.com/setek01

Fiyat: 290=>275 TL

Lütfen bu konuyu okuyun ve önerilerinizi belirtin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_53350319/mpage_1/key_/tm.htm

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 22 Aralık 2011; 15:46:03 >

• keske z68 verselemiş yerine 2012 ler cıktığından bunlar 3. nesil oldular malesef..
    mesajım bulunsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasak100

keske z68 verselemiş yerine 2012 ler cıktığından bunlar 3. nesil oldular malesef..
    mesajım bulunsun...

2012? lga2011 diyorsanız onlar farklı sokettir ve 32nm çıkmıştır bu serinin üstüne çıkmış gibi saymak doğru değil bence. virtu ve ssd caching herkesin kullanacağı özellikler değil, z68 daha iyi oc olur filan diyorlar ama ben p67 anakartımla 4 core/8 thread 5.3GHz'de sistemi açtım, işlemci el verdiği sürece daha yüksek hızlara çıkmak ta mümkün. ayrıca anakartta 22nm ivy bridge desteği de mevcut. neyse uzayıp gidecek

hayırlı satışlar sedat abi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Mukteda -- 12 Aralık 2011; 16:55:10 >

• Sağolasın Ejder'im.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

keske z68 verselemiş yerine 2012 ler cıktığından bunlar 3. nesil oldular malesef..
    mesajım bulunsun...

2012? lga2011 diyorsanız onlar farklı sokettir ve 32nm çıkmıştır bu serinin üstüne çıkmış gibi saymak doğru değil bence. virtu ve ssd caching herkesin kullanacağı özellikler değil, z68 daha iyi oc olur filan diyorlar ama ben p67 anakartımla 4 core/8 thread 5.3GHz'de sistemi açtım, işlemci el verdiği sürece daha yüksek hızlara çıkmak ta mümkün. ayrıca anakartta 22nm ivy bridge desteği de mevcut. neyse uzayıp gidecek

hayırlı satışlar sedat abi.

evet 2011 yazım hatası olmuş doğrudur...
    olay şudur...şuan için yeni bir sistem kuracak kişi haliyle 2011'i birinci sırada düşünür...büyük ihtimal olmadı z68 diye bakar (p67 ye göre daha fazla özellik olduğundan)
    1155 socketi olan biri zaten ya h61-67 ya p67 dir ya da z68 dir...
    ivy bridge konusu ise daha karışık zaten...
    neyse hayırlısı olsun..iyi satışlar...

• quote:

Senin Nickname (yasak100) son mesaj olunca kart yasaklı gibi duruyor Bari müdahale edeyim. Sıfır kartı nereye çektik ama sonuç yok.
  • mükemmel fiyat nasıl satılmaz hala hayret
  • Sağolasın kardeşim.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/anakart/msi-z68a-gd55-%28g3%29-z68a-gd55-%28g3%29-intel-z68%28b3%29-soket-1155-ddr3-2133mhz%28oc%29dvi&hdmi--anakart/productdetails.aspx?I_ID=56992

Z68-GD55; Vatan'ın klasik %25 indirimiyle 360 tl. gibi bir fiyata gelir. Bu kartla arasında 85 lira (%31) oynar ki, pekçok kişi için önemli bir fark. Alınacak ekstra özelliklere değip değmeyeceğini de alacak kişi daha iyi bilir. Üstelik tamamen sıfır ve iki tam yıl garantili...Yani mağazadan nasıl alıyorsanız öyle...

Hayırlı satışlar dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trevanian000 -- 16 Aralık 2011; 10:49:42 >

• intele geçmekten vazgeçmeseydim bu anakartı alacaktım
  • Eyvallah kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra34

mükemmel fiyat nasıl satılmaz hala hayret

Her malın bir alıcısı var. Bu anakartı arayan birisi mutlaka vardır ama eminim ki bu ilanı görmemiştir. Görseydi eğer, zaten havada kapacaktı. Bu sebeple biraz sabretmekte fayda var.

* * *

Ürün de satıcı da 10 numara. Abimize kefilim, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
    Hayırlı satışlar.

• Mürsel'im Allah razı olsun, sağolasın. Satılmazsa da fiyat zaten değişmez. Ne zaman piyasa değişir tabi ki o zaman kayıtsız kalmam, kalmadım da.
  • PM atıldı...
  • Pm yanıtlanmıştır.....
  • Ürün yasak100 nickli arkadaşımıza satılmıştır.
  • her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.