Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

/SATILDI\ SIFIR JELATİNLİ NZXT KRAKEN X62 INTEL ve AMD İŞLEMCİ RGB SIVI SOĞUTUCUSU

0
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Parçaları >> Kasa/Güç kaynağı/Oc ürünleri >> Kasa >> Güç Kaynağı >> Oc Ürünleri >> /SATILDI\ SIFIR JELATİNLİ NZXT KRAKEN X62 INTEL ve AMD İŞLEMCİ RGB SIVI SOĞUTUCUSU
Giriş
      154 Mesaj
      Referanslar: 23

Katılım Zamanı
      19 Eylül 2011

30 Eylül 2017 09:48:17 Konu Sahibi

Amazon Almanya garantilidir. Gerektiğinde yardımcı olurum. NZXT firması AM4 bracketini de yolladı. Yanında onu da vereceğim. Geldikleri gibi hiç kullanılmamışlardır. 10k fiyat tutan kurmayı düşündüğüm sistemi gereksiz bulduğum için satıyorum.

Forumda bulunma amacı sağa sola gereksiz mesaj yazmaktan başka bir şey olmayanlar, yorumlarınızı kendinize saklayın! İsteyen istediği yerden alabilir. Almak isteyenlerin ilk önce Amazon'a, Hepsiburada vb. sitelere bakıp kıyas yapmalarını tavsiye ederim.

ABİ ŞU KADAR OLUR MUCULAR, ÖĞRENCİYİM ABİCİLER, BU KADAR ÇIKABİLİYORUMCULAR UZAK DURSUNLAR. SATIN ALMAK AMAÇLI MESAJ ATMAYANLARA CEVAP VERMİYORUM.

GET VB. SATIŞ İŞLEMLERİ SATICIYI KORUMADIĞI İÇİN TERCİH ETMİYORUM. TAKAS PAZARLIK YOKTUR!

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechTR -- 1 Ekim 2017; 12:50:13 >

|
      |

Reklamlar
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.