Şimdi Ara

SATILDI ---SIFIR AYARINDA SATILIK İPHONE 7 GOLD 32 GB 16/10/16 FATURALI 2670 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Model #Iphone 7 Kapasite #32 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    ara3838 nickli Alperen kardeşime satılmıştır..Güzel günlerde kullanması dileğiyle ...

16/10/2016 DA MEDİMARKT DAN ALDİGİMİZ 17 SİNDE AKTİVASYONU YAPTIĞIM İPHONE 7 GOLD 32 GB CİHAZIM SATILIKTIR.

SIFIRINDAN FARKI YOKTUR , KENARİNDA KÖŞESİNDE EKRANDA ARKADA VS NOKTA ÇİZİK YOKTUR ,NANO KARUYUCU VE KILIFLA KULLANİLMİSTIR.SARJ ALETİ DIŞINDA KUTU İÇERİĞİ·NE DOKUNULMAMIŞTIR.FULL KUTUDUR . FATURANİN FOTOKOPİSİ VARDİR..İSTEYEN ARKADAŞLARA FOTOĞRAFLAR GÖNDERİLİR
    TELEFON YAKLAŞIK 20 GÜNDÜR KULLANILMAMAKTADIR..

FİYAT : 2670 TL PAZARLIKSIZ

TAKAS KESİNLİKLE YOKTUR.

HAYIRLI ALIŞVERİŞLER DİLERİM.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 29 Aralık 2016; 14:9:57 >

• Pm
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    cevaplandı
  • 2650 oldu arkadaşlar
  • Aciliyetten 2630 oldu :(
  • Çok iyi fiyat iphone 7 kullanmasam alırdım hayırlı satışlar
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, Genelde 6s fiyatina yakin teklifler aliyorum bu fiyat üzerinden :) Hayırlısı artık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parasını havale şeklinde peşin ödedim. Çok güvenilir ve doğru ticaret yapan bir abimiz sağolsun. İlgisi ve alakasından dolayı çok çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.